6 kwietnia 2020 (Poniedziałek)
C Baran
(21.03 - 19.04)
01.03.2017, 20:10

Nastolatka nieźle spanikowała, gdy przeglądając selfie zauważyła w tle zjawę

KATEGORIA: CIEKAWOSTKI
31749
KATEGORIA: CIEKAWOSTKI

Nastolatka wpadła w niezłą panikę, gdy na jednym z niedawno zrobionych selfi,  jakie pstrykała sobie podczas wyprawy na ryby z dziadkami, dostrzegła w tle tajemniczą "zjawę”.

13–letnia Haley Ogletree, spędzała ten dzień z rodziną, która wybrała się na całodniową wycieczkę, aby świętować urodziny jej brata Koltona

Jeśli przyjrzycie się bliżej, obok stojącego po prawej brata Haley, dostrzeżecie nieoświetloną postać mężczyzny, w czapce i koszuli, który niepokojąco uśmiecha się do aparatu

Jak donosi brytyjski Mirror - jej rodzina twierdzi, że nie było z nimi nikogo innego na wycieczce i na pewno nikt obcy nie stał z nimi przy samochodzie  (którego fragment widzicie na zdjęciu).

Co więcej -  dziadkowie dodają, że w ciągu całodniowej wyprawy na ryby nie spotkali żywej duszy. 

Matka nastolatki, Jessica Ogletree napisała na Facebooku: "Przyjaciele, popatrzcie, to zdjęcie zostało zrobione przez moją 13-letnią córką w dniu dzisiejszym w Paradise (rybacka wioska) w Tifton, w Georgii.”

Jak wyjaśnia dalej, gdy  jej córka przeglądając selfie gdy zauważyła to niepokojące zdjęcie, zatelefonowała do niej dość wystraszona.

"Osobiście uważam, że to całkiem fajne, bo dzisiaj są urodziny Koltona i złapał dzisiaj ogromną rybę, największą jak dotąd. Wygląda na to, że ten człowiek również się z tego cieszy!"

Co sądzicie o tym SELFIE?

Fake
Prawdziwe

Liczba głosujących: 263

Fake - 78%

Prawdziwe - 22%

Czytaj więcej
Udostępnij znajomym