7 czerwca 2020 (Niedziela)
E Bliźnięta
(23.05 - 21.06)
30.04.2017, 20:47

Napisała do chłopaka „do trzech razy sztuka”, po czym odebrała sobie życie

KATEGORIA: CIEKAWOSTKI
93887
KATEGORIA: CIEKAWOSTKI

Modelka i wzorowa studentka weterynarii powiesiła się w akademiku na chwilę po kłótni ze swoim chłopakiem. Przed śmiercią wysłała mu wiadomość SMS o treści „do trzech razy sztuka”. 

22-letnia Jasmine Mitchell zamieszkująca jeden z akademików w brytyjskim miasteczku Newport przygotowywała się właśnie do końcowych egzaminów, które miała zdawać następnego dnia. Studia traktowała bardzo poważnie, będąc jedną z najlepszych studentek na roku. Dzięki sumienności zbliżający się egzamin miał być dla niej jedynie formalnością – do jego zdania potrzebowała bowiem wyłącznie 10%.

Przygtowania zakłócił jej jednak Ryan Spring, chłopak Jasmine. Na czas spotkania pary dwóch współlokatorów 22-latki opuściło pokój i zeszło na dół. Z ich późniejszych zeznań wynika, że z góry było słychać głośne kłótnie, które trwały praktycznie nieprzerwanie przez dwie godziny. Ryan następnie wybiegł wściekły z akademika, nie zamieniając z nikim słowa. Niedługo później powieszone ciało Jasmine odnaleziono w jej pokoju.

W trakcie dochodzenia wyszło na jaw, że 22-latka próbowała popełnić samobójstwo już wcześniej, przechodząc przez dwie nieudane próby. Kluczowym dowodem w sprawie jest wysłany przez nią do Ryana SMS, w którym napisała „do trzech razy sztuka”.

„Bardzo możliwe, że ta decyzja została podjęta pod wpływem chwili. W każdym razie nie był to wypadek – Jasmine była inteligentną kobietą w pełni władz umysłowych”, skomentował zajmujący się sprawą koroner.

Rodzina 22-latki jest w głębokim szoku. Bliski przyjaciel rodziny napisał na Facebooku dziewczyny, „Spędziłaś swoje życie na zwiedzaniu świata wzdłuż i wszerz, mamy więc nadzieję, że podoba ci się miejsce, w którym się obecnie znajdujesz, czerpiąc radość z oświetlających cię promieni słonecznych”.

Uważasz, że jeśli to chłopak zaczął kłótnię, to jest winny śmierci dziewczyny?

Tak
Nie

Liczba głosujących: 2241

Tak - 22%

Nie - 78%

Czytaj więcej
Udostępnij znajomym