5 czerwca 2020 (Piątek)
E Bliźnięta
(23.05 - 21.06)
15.07.2017, 20:08

Nałożyła 100 warstw maseczki. Sprawy wymknęły się spod kontroli

KATEGORIA: CIEKAWOSTKI
22236
KATEGORIA: CIEKAWOSTKI

Pamiętacie jeszcze zeszłoroczne „wyzwanie” zachęcające do nakładania na paznokcie rekordowych ilości lakieru? Tym razem społeczność YouTube poszła o krok dalej. Wideoblogerka Jeely odpowiedziała na rzuconą przez internatów rękawicę, udowadniając przy tym, że jej twarz utrzyma na sobie... porażającą ilość warstw maseczek kosmetycznych.

Patrząc na rezultat końcowy działań wideoblogerki, trudno pozbyć się cokolwiek mieszanych odczuć. Czy chcemy płakać? A może się śmiać? 100 pieczołowicie nałożonych warstw „bąbelkowej maseczki z gliny” zamieniło Jeely w potwora z bagien.

Youtuberka już wcześniej publikowała nagrania ze swoich innych szalonych eksperymentów z kosmetykami: podkładem i maskarą. Gdy nadszedł czas ma „wyzwanie 100 warstw maseczki”, dziewczyna postępowała zgodnie ze znajdującymi się w sieci instrukcjami. Zanim zakryła całą twarz grubą warstwą kosmetyku, zużyła aż trzy jego opakowania!

W pewnym momencie nakładanie maseczki z użyciem specjalnego pędzelka nie było już możliwe. Jeely użyła więc dłoni, przy okazji brudząc się cała w niebieskim żelu. Nasycona gazem „musująca” maseczka musiała w tym czasie dostarczać jej jedynych w swoim rodzaju wrażeń.

Bąbelki gazu uciekające z kosmetyku wlatywały dziewczynie do włosów, nosa, ust… W pewnym momencie blogerka myślała już nawet, żeby przerwać eksperyment i publicznie uznać swoją porażkę. Poczucie dyskomfortu okazało się przytłaczające, a gwałtowne reakcje chemiczne zachodzące na schowanej pod szaro-niebieską masą twarzy dziewczyny wpędziły ją w niemałą panikę.

Jeely dotrwała jednak do końca. Ulga, której doświadczyła w momencie, gdy uświadomiła sobie, że wyzwanie ma już za sobą i w końcu może pozbyć się z twarzy tej nowej, „kosmetycznej narośli”, musiała być ogromna.

To był najgłupszy pomysł w historii świata”, stwierdziła youtuberka, zmywszy już powoli twardniejącą i niezmiennie „bąbelkującą” maseczkę.

Chociaż z tej historii ciężko wyciągnąć głębszą wartość edukacyjną, wierzymy, że jej przybliżenie powstrzyma przynajmniej kilka osób przed podejmowaniem innych, podobnie durnowatych (a nawet i niebezpiecznych!) internetowych wyzwań.

Co myślisz o "wyzwaniach" na YouTube?

To świetna zabawa!
Nie ma nic głupszego...

Liczba głosujących: 230

To świetna zabawa! - 21%

Nie ma nic głupszego... - 79%

Czytaj więcej
Udostępnij znajomym