6 kwietnia 2020 (Poniedziałek)
C Baran
(21.03 - 19.04)
14.06.2017, 16:01

Najlepsze filmowe sceny propozycji małżeńskich

KATEGORIA: CIEKAWOSTKI
3987
KATEGORIA: CIEKAWOSTKI

Najbardziej romantyczna chwila w związku, czyli oświadczyny, mogą odbywać się w niezwykłych okolicznościach. Nie przegapiło tego Hollywood, serwując nam kilka pomysłów na ciekawe i zaskakujące oświadczyny.

Sztuczka ze starymi spodniami - "Kobiety pragną bardziej"

Neil (Ben Affleck) to mistrz niespodzianek. Beth (Jennifer Aniston) nie ma pojęcia co się szykuje, gdy Neil sięga po klasyczną sztuczkę ze starymi spodniami.

Neil udając, że zamierza wyrzucić swoje stare, ulubione spodnie, prosi ją, aby na wszelki wypadek sprawdziła kieszenie... Ta scena dowodzi, że kameralne oświadczyny w domowym zaciszu mogą być niezwykle romantyczne.

Miałeś mnie na dzień dobry - "Jerry Maguire"

Samotna, bardzo młoda matka Dorothy, jako jedyna uwierzyła w geniusz Jerrego, gdy ten w wyniku krytyki swojego środowiska traci wszystko, czym żył do tej pory: pracę, pieniądze i przyjaciół.

Jerry w miłości jest niezdecydowany i początkowo całkowicie daje plamę - żeni się, po czym rozstaje. Dostaje jednak od losu drugą szansę. Kulminacyjna scena to dwie kwestie: Jerry mówi "Ty mnie uzupełniasz", na co pada już klasyczna kwestia: "Miałeś mnie na dzień dobry".

Życie jak z filmu - "To tylko seks"

Jamie (Mila Kunis) jest inteligentną i wygadaną realistką. Zajmuje się rekrutacją dla nowojorskiej firmy i właśnie próbuje zwerbować Dylana (Justin Timberlake) - dyrektora artystycznego z Los Angeles. Historia dwójki zapracowanych ludzi, którzy z braku czasu na znalezienie swojej drugiej połowy decydują się na związek bez zobowiązań. Jednak sytuacja się skomplikuje, kiedy tych dwoje zakocha się w sobie...

W swojej propozycji Dylan wykorzystuje wcześniejsze zwierzenia Jamie. W tłumie zwerbowanych tancerzy na Grand Central Station w Nowym Jorku serwuje jej propozycję "jak z filmu".

Niebieskie pudełko - "Dziewczyna z Alabamy"

Melanie Carmichael (Reese Witherspoon) ma wszystko o czym marzy dziewczyna. Jest utalentowaną projektantką mody. Spotyka na swojej życiowej drodze syna pani burmistrz Nowego Jorku, Andrew Henningsa (Patrick Dempsey). Andrew, aby zdobyć serce Melanie, zaprasza ją do "teoretycznie" zamkniętego sklepu.

Melanie, jak każda amerykańska dziewczyna marząca o pierścionku z diamentem od Tiffany Co, przyjmuje oświadczyny Andrew. Ale zanim stanie na ślubnym kobiercu musi załatwić pewną wcale nie drobną sprawę - powrócić do swojej małej, rodzinnej mieściny i rozwieść się z poprzednim mężem, którego istnienie utrzymywała w tajemnicy.

Chcę się z tobą zestarzeć - "Od wesela do wesela'

Tekst "Chcę się z tobą zestarzeć" to gwarantowany sposób, aby Twojej dziewczynie spadły kapcie. Zatrudnij jeszcze znaną gwiazdę rocka (Billy Idol), co wyrzuci ją na jeszcze wyższą orbitę.

Oczywiście Robbie (Adam Sandler) miał już wtedy w filmie serce Julii (Drew Barrymore), ale dodatkowe "Pozwolę ci nawet trzymać pilota do tv" zaśpiewane z gitarą zdecydowanie poprawiło jego notowania.

Czytaj więcej
Udostępnij znajomym