6 kwietnia 2020 (Poniedziałek)
C Baran
(21.03 - 19.04)
23.08.2017, 10:04

Na ślubie zostawia puste miejsce dla zmarłego syna. Kiedy widzi niespodziewanego gościa, nie może powstrzymać łez

KATEGORIA: CIEKAWOSTKI
104080
KATEGORIA: CIEKAWOSTKI

Becky Turney do tej pory tylko wymieniła wiadomości on-line i połączenia telefoniczne z Jacobem Kilby, mężczyzną, któremu pod koniec 2015 roku przeszczepiono serce jej zmarłego syna, Tristona Greena. Nigdy wcześniej się nie spotkali osobiście. W dzień ślubu, aby upamiętnić syna, kobieta zarezerwowała puste krzesło. Wtedy zdarzyło się coś niesamowitego...

Na chwilę przed rozpoczęciem ceremonii, jej narzeczony Kelly Turney, oświadczył, że zorganizował dla niej spotkanie z Kilby, który przyleciał na Alaskę aż z San Diego. Po miesiącach planowania za jej plecami, mężczyźnie udało się przedstawić 21-latka Pannie Młodej. Pomijając już samą możliwość poślubienia mężczyzny swoich snów, Becky mogła, używając stetoskopu, raz jeszcze poczuć obecność swojego syna.

„Straciłam panowanie nad sobą, piszczałam jak mała dziewczynka. Skakałam bez pohamowania. To było niesamowite.” - mówi Becky.

„Nigdy nie byłam tak zaskoczona, nigdy. Jestem jak ta dziewczynka, która w tajemnicy otwiera wszystkie prezenty pod świątecznym drzewkiem, po czym wkłada je tam z powrotem”. Całe chwytające za serce wydarzenie zostało uchwycone na zdjęciach przez niesamowitą fotografkę – Amber Lanphier, która opublikowała fotografie na Facebooku i nie musiała długo czekać, aż staną się bardzo popularne.

„Naprawdę nie ma słów, żeby to opisać, dlatego cieszę się, że są zdjęcia, one mówią wszystko” oznajmiła Becky

Kilby urodził się z hipoplastią serca i musiał przejść przez trzy operacje serca przed swoim pierwszym przeszczepem, już w wieku 2 lat. W 2015 roku sytuacja zaczęła się jednak pogarszać, a niedługo później chłopak miał atak serca. W październiku tego roku udało mu się otrzymać serce, które należało wcześniej do Tristona, którego organy uratowały życie jeszcze czterem osobom.

„Wszyscy mają jakieś dziedzictwo, ale widzieć jak Triston zmienił życie Jacoba jest po prostu czymś niesamowitym. Sprawia, że jestem bardzo dumna” - dodała Becky

Czytaj więcej
Udostępnij znajomym