23.08.2017, 08:25

Mężczyzna próbuje upodobnić się do Kim Kardashian, choć niemal stracił przez to życie

KATEGORIA: CIEKAWOSTKI
15396
KATEGORIA: CIEKAWOSTKI

Jordan James Parke to 25-letni fan Kim Kardashian. Brytyjczyk od wielu lat wręcz fanatycznie uwielbia swoją idolkę, a jakiś czas temu podjął decyzję, by jak najbardziej upodobnić swój wygląd do wyglądu celebrytki.

Mężczyzna wytrwale dąży do coraz doskonalszego upodobnienia się do swojej idolki, poddając się kolejnym operacjom plastycznym. Jedna z nich w ubiegłym roku poważnie zagroziła jego zdrowiu. Chemikalia wstrzyknięte mu w usta, mające "poprawić" ich wygląd, niemal doprowadziły do ich zniszczenia. W związku z tym Brytyjczyk zdecydował się na całkowite implanty ust zamiast kolejnych zastrzyków.

Parke przyznał, że w ciągu ostatnich sześciu lat na operacje przeznaczył około 130 tysięcy funtów. Zapytany przez Eamonna Holmesa w programie This Morning, czy nie wolałby wydać tej kwoty na coś innego, np. Aston Martina, odpowiedział: "Jaki jest sens mieć brzydką twarz wystającą z Astona, jeśli możesz mieć piękną twarz wyglądającą z gruchota?"

25-latek przyznaje, że zdaje sobie sprawę, iż nigdy nie osiągnie idealnego wyglądu (idealnego podobieństwa do Kim Kardashian), ale mimo to próbuje

Coś tu chyba nie wyszło...

...a tak wyglądał jako dziecko

Czy udaje mu się upodobnić do Kim? Oceńcie sami

Czy Jordan James Parke jest podobny do Kim Kardashian?

Tak
Nie
Kto to jest Kim Kardashian?
Co za różnica? Po co on to robi?

Liczba głosujących: 217

Tak - 4%

Nie - 56%

Kto to jest Kim Kardashian? - 10%

Co za różnica? Po co on to robi? - 30%

Czytaj więcej
Udostępnij znajomym