6 kwietnia 2020 (Poniedziałek)
C Baran
(21.03 - 19.04)
06.11.2017, 11:42

Matka ułożyła syna do snu, rano okazało się, że to nie był on!

KATEGORIA: CIEKAWOSTKI
13186
KATEGORIA: CIEKAWOSTKI

Ułożyła syna do snu po tym, jak znalazła go leżącego na podłodze o czwartej nad ranem po imprezie. Jednak rano przeżyła szok swojego życia. Tego nie mogła przewidzieć...

 

Po tym jak znalazła go na podłodze postanowiła pomóc mu położyć się spać, jednak już wtedy poczuła, że coś jest nie tak, bo mężczyzna odpowiedział „dziękuję”, a jej syn – Stewart, nie bywa taki kulturalny, tym bardziej po alkoholu. Na Facebooku napisała, że wydawało jej się to dziwne, że samochodu jej syna nigdzie nie było w okolicy i że wrócił do domu na noc. Uznała jednak, że pewnie się zepsuł i rano usłyszy zabawną historię jak i dlaczego wszystko akurat tak się potoczyło.

Rano jednak jej mąż – Cliff, uświadomił jej, że na piętrze znajduje się jakiś losowy nagi mężczyzna i to nie jest zdecydowanie ich syn. To faktycznie nie był Stewart. Juliet komentuje sytuację mówiąc Rano okazało się, że był to chłopak o imieniu Marc z połową twarzy wymalowaną na Halloween, a ciuchy całe ubrudzone od błota zostawił w szklarni. Zastanawiające było skąd wziął się w ich domu, który znajduje się na totalnym odludziu. No i gdzie pozbierał to całe błoto, czyżby przyszedł tutaj przez las?”. Kobieta przyznała jeszcze, że wyglądał niemalże jak jej syn, dlatego ułożyła go do snu. Żartowano również, że Cliff był bardzo kulturalny, bo mimo wszystko nie naniósł żadnego błota do domu.

 

Czytaj więcej
Udostępnij znajomym