2 kwietnia 2020 (Czwartek)
C Baran
(21.03 - 19.04)
04.06.2017, 19:42

Matka zdecydowanie odpowiedziała kobiecie w sklepie, która nazwała jej 2-letniego synka "odrażającym"

KATEGORIA: CIEKAWOSTKI
32863
KATEGORIA: CIEKAWOSTKI

To, co miało być regularnym wyjściem do sklepu, okazało się przykrym doświadczeniem dla tej matki. Kobieta zdecydowała się opublikować całą historię na Facebooku -gdzie otrzymała gigantyczne wsparcie.

Wszystko zaczęło się od tego, że Dallas Lynn i jej dwuletni syn Jameus czekali w supermarkecie przy kasach. Jameus chciał przytulić swoją mamę i tak jak każda matka - Lynn podniosła dziecko, aby go objąć.  Niechcący odsłoniła jego brzuszek i wtedy sprawy przybrały nieprzyjemny obrót…

Poniżej zamieszczamy jej płomienny wpis na Facebooku:

"Dzisiaj byliśmy w Wall-marcie i staliśmy w długiej kolejce do kasy. Mój słodki 2-latek chciał, żebym go potrzymała. Zabrałem go z wózka, a jego koszula się podwinęła, ujawniając jego dwie stomie i torebki na brzuchu. Zazwyczaj ma śpioszki pod koszulą, ale dzisiaj musiałam go szybko ubrać, aby zdążyć przed zamknięciem marketu. Była tam starsza kobieta w kolejce za mną, który krzywiąc się powiedziała do mnie: „Dlaczego na miłość boską pozwoliłaś, by ktoś mu to zrobił?"

"Odwróciłam się oniemiała i tylko spojrzałam na nią, a ona kontynuowała i zapytała, dlaczego on to ma? Dałam jej skróconą wersję i powiedziałam: "Jego okrężnica nie zdążyła się uformować, więc ich potrzebował."

 

"Mogłam dodać, że ma rzadką chorobę Hirschsprunga, ale byłam trochę poirytowana jej pierwszym zdaniem. Ona wtedy powiedziała: "No cóż, przykro mi, ale po prostu myślę, że to jest odrażające, możesz opuścić jego koszulę na dół?"

"W tym momencie chciałem ją szarpnąć i wykrzyczeć jej w twarz: "Co jest z tobą nie tak?!" Ale zamiast tego, powiedziałam jej „Miłego wieczoru” i udałam się do innej kasy.

”Teraz dzielę się więc tymi zdjęciami, bo nie ma nic odpychającego w moim synku."

Stomie wydają się być tematem tabu, podczas gdy w rzeczywistości, ma je ponad 500,000 amerykanów.

"Kiedy Jameus miał 2 tygodnie, jego okrężnica pękła. To doprowadziło do zagrażającej życiu infekcji i omal go nie zabiło. Jego stomie uratowały mu życie. Jest duża szansa, że będzie je miał przez resztę swojego życia, a jeśli tak, to będzie to moim zadaniem, aby nauczyć go pozytywnego podejścia do jego ciała. To będzie moja praca domowa, żeby uczyć go miłości do siebie i jego „torebek”.

"Gdyby był kilka lat starszy i był w stanie zrozumieć ignorancję tej starszej pani w kolejce za nami, jak bardzo negatywny wpływ miałoby to na jego psychikę?"

"Ta kobieta nie wie, że kiedy mój syn jest zdrowy, nie różni się niczym od jakiegokolwiek innego 2-latka. Biega, bawi się, pływa i chodzi do przedszkola. Kiedy jest zdrowy, nie byłaby w stanie spojrzeć na niego i odgadnąć, że przeszedł ponad 20 operacji i nadal czeka go wiele kolejnych zabiegów."

Stomia jelitowa nazywana jest często sztucznym odbytem i jest to chirurgiczne wyprowadzenie jelita poza jamę brzuszną. Na stomie nakłada się plastikowe woreczki, do których załatwia się chory.

"Ta kobieta nie wie, że Jameus, dwa razy dziennie ma bolesne zabiegi nawadniania i to każdego dnia. Nie wie, że dwa razy dziennie, również każdego dnia, cewnik jest wkładany do jego brzucha, aby zasilić jego jelita w nadziei na odbudowanie okrężnicy. On jest moim sercem. On jest zabawny i pełen temperamentu.  On jest słodki i miły, jest też trochę jak kula ognia"

„Proszę bądź miła i mądrze dobieraj słowa, zwłaszcza, że nie powinnaś komentować czegoś, co nie jest twoja sprawą. Każdy walczy w bitwie, o której ty nie masz pojęcia, a mój syn wygrywa tę walkę"

Czy starsza Pani powinna ją przeprosić?

Tak
Nie

Liczba głosujących: 573

Tak - 96%

Nie - 4%

Czytaj więcej
Udostępnij znajomym