29 maja 2020 (Piątek)
E Bliźnięta
(23.05 - 21.06)
13.09.2017, 10:54

Martwiła się o swoją wagę po ciąży, ale jedna mała karteczka zmieniła wszystko…

KATEGORIA: CIEKAWOSTKI
6565
KATEGORIA: CIEKAWOSTKI

Każdy ma swoje zmartwienia, przez które nie może spać. Dla niektórych jest to szkoła, dla innych praca, a dla jeszcze innych choroba. Dla tej, nowo upieczonej mamy jednak ogromnym zmartwieniem było to, czy uda jej się zrzucić zbędne, pociążowe kilogramy. Na szczęście są na tym świecie pozytywni ludzie, którzy potrafią pomóc w walce ze stresem.

Na zdjęciu możemy zobaczyć  mamę nowo narodzonego chłopczyka imieniem Isiah – Kaitlyn Herrera. 25-latka, jak większość kobiet w ciąży, bardzo przytyła, co jest zjawiskiem normalnym, a lekarze wręcz zalecają, żeby waga podniosła się o od około 5 do nawet 18 kilogramów w zależności od indywidualnego przypadku.

Jednak nawet jeśli jest to normalne, wcale nie oznacza to, że jest łatwe do zaakceptowania. Kobieta kiedy była przed pierwszym wejściem na wagę po porodzie bardzo się bała. „Chciałam płakać zanim weszłam na tę wagę. Nie chciałam mieć z nią nic wspólnego”.

Jednak wszystko zmieniło się, kiedy Herrera zauważyła karteczkę, którą pielęgniarka przyczepiła do wagi. A napis na niej brzmiał tak: „Ta waga mówi TYLKO o numerycznej wartości twojego przyciągania grawitacyjnego. Ona NIE powie ci jak piękna jesteś, jak bardzo przyjaciele i rodzina cię kochają i jak niesamowita jesteś!”.

Kobieta rozkleiła się, „Ta karteczka była tak bardzo potrzebna. Od razu zapomniałam o całym tym strachu”. Herrera udostępniła zdjęcie notki na Instagramie, aby zainspirować inne kobiety i reakcje były bardzo pozytywne. Młoda matka mówi, że ma nadzieję, że inne kobiety zaczną bardziej pozytywnie myśleć o sobie. „Nie wspieramy się, a wręcz przeciwnie, a właśnie to powinnyśmy robić!”.

Ale nie zapominajmy, że to wszystko stało się dlatego, że współczująca i niesamowita pielęgniarka postanowiła pocieszyć wiele kobiet przy pomocy jednej, małej karteczki.

Czytaj więcej
Udostępnij znajomym