6 kwietnia 2020 (Poniedziałek)
C Baran
(21.03 - 19.04)
15.09.2017, 10:12

Ma 7 lat i nie zgadniecie co robi… tatuuje!

KATEGORIA: CIEKAWOSTKI
4673
KATEGORIA: CIEKAWOSTKI

Kiedy się czymś pasjonujemy, to nie ma znaczenia, w jakim wieku jesteśmy, ale wydawało mi się, że żeby zostać tatuażystą trzeba mieć wiele lat doświadczenia. Wydawało… Mała Lisa Jelizaveta udowadnia, że to wcale nie prawda i jeśli się bardzo chce, to można to robić nawet w tak młodym wieku jak ona.

Jeśli kiedykolwiek pragnąłeś posiadać tatuaż, który jest tak wyjątkowy jak tylko może być, a do tego wykonany przez jednego z najmłodszych, o ile nie najmłodszego tatuatora na świecie, to świetnie, że trafiłeś na ten artykuł. Historia dotyczy siedmiolatki imieniem Lisa Jelizaveta, która pasjonuje się rysunkami, projektowaniem, ale głównie tatuowaniem. 

Od dłuższego czasu dziewczynka trenowała maszynką na skórce od banana (jak wielu artystów przed używaniem igły na prawdziwej skórze), ale na ostatniej konwencji tatuażowej miała swojego pierwszego i najprawdziwszego klienta – własnego tatę.

Lisa ma sztukę w genach, jej rodzice więc bardzo cieszą się z jej pasji. Tata jest tatuażystą, a mama artystką. Odkąd tylko chciała chwycić we własne ręce maszynkę do tatuowania nikt nie miał nic przeciwko, o ile sama nie zrobi sobie tatuażu oczywiście. 

Ojciec dał jej wskazówki i wytłumaczył jak wszystko działa, ale nadal przy każdym wykonywanym dziele jest uważnie przez niego obserwowana, dla zapewnienia poczucia bezpieczeństwa również jej klientom. Dziewczynka nie chce w zapłatę pieniędzy, a tylko zestawy i sprzęty potrzebne jej, aby kontynuować tatuowanie, które przecież jest jej pasją.

Czytaj więcej
Udostępnij znajomym