6 kwietnia 2020 (Poniedziałek)
C Baran
(21.03 - 19.04)
02.10.2017, 11:23

Stworzono robota, który wygląda i zachowuje się jak człowiek. Tak będzie wyglądać przyszłość?

KATEGORIA: CIEKAWOSTKI
21610
KATEGORIA: CIEKAWOSTKI

Zdecydowanie więcej niż jeden niedowiarek musiał się przyglądać i obserwować tej wyglądającej jak kobieta maszynie, aby po długiej chwili zrozumieć prawdę. Detale na jej twarzy i sposób poruszania ciałem zostawił wszystkich graczy na jednej z konwencji w Tokio w wielkim szoku!

Technologia postępuje coraz szybciej i już teraz linia pomiędzy tym co ludzkie, a tym co może okazać się maszyną nie jest aż tak widoczna. A ten android jest po prostu przepiękny! Nieziemski można by nawet powiedzieć. Materiał z Tokyo Game Show w stolicy Japonii został obejrzany ponad trzy miliony razy na różnych platformach społecznych. Mimo że bardzo wielu ludzi starało się na zjeździe pokazać niesamowite i zapierające dech w piersiach projekty, to ten wynalazek pobił wszystko i był prawdopodobnie największym zaskoczeniem ze wszystkich 21 edycji tego eventu.

Android został zaprezentowany, aby reklamować jedną z firm zajmujących się grami. Została pokazana w dziale Detroit: Become Human (Detroit: Zostań Człowiekiem), które jest nową grą na Playstation 4 stworzoną przez Quantic Dream i dystrybuowaną przez Sony Interactive Entertainment. Nikt się nie dziwił odwiedzającym, którzy nie domyślili się, że jest robotem. W krótkim filmiku android macha i uśmiecha się. W grze humanoidalny android jest „najbardziej niezawodnym androidem” i jest jednym z przedstawicieli serii AP700, a na „imię” ma Kara.

Kara jednak nie jest przeciętna - ucieka z fabryki, w której była stworzona. Ludzie na różnych platformach Social Media nie ukrywali, że już się zakochali w przedstawionej na konwencji maszynie.

Czytaj więcej
Udostępnij znajomym