23.10.2017, 10:48

Ludzie mówili, że jest dla niej za brzydki. Wtedy on postanowił zrobić coś, co zamknęło wszystkim usta!

KATEGORIA: CIEKAWOSTKI
107019
KATEGORIA: CIEKAWOSTKI

Miłość nie zna granic, ale ludzie patrzący na innych z boku lubią takie tworzyć. W tym przypadku wszyscy powtarzali, że on jest dla niej za brzydki. Jednak sytuacja zdaje się być bardziej skomplikowana, tym bardziej po jego niesamowitej transformacji.

„Przeciwieństwa się przyciągają” - powiedzenie, które tak naprawdę rzadko się ma do czegoś innego niż magnesów, ale tymi różnymi magnesami w związku Clary i Brandona było podejście do wyglądu zewnętrznego. Ona – zawsze na bieżąco z trendami, czysta i schludna. On – nie przywiązywał dużej wagi do tego co nosi, ani jak wygląda, zwykły T-shirt i dżinsy to szczyt tego, co umiał na siebie założyć, a do tego miał długie, niezadbane włosy i brodę.

Mijając ich na ulicy ludzie bardzo powierzchownie zastanawiali się jak taka piękna dziewczyna straciła głowę dla takiego mężczyzny, przecież jest "spoza jego ligi!" - powtarzali. Jednych takie podejście oburza, a drudzy mówią, że nie można nic zaradzić, że ludzie oceniają innych tylko po wyglądzie, bo taka jest natura, z którą każdy indywidualnie musi starać się walczyć.

 

Brandon dla swojej ukochanej zaplanował jednak ogromną niespodziankę – zaprosił ją do programu telewizyjnego, w którym poddał się transformacji pod okiem profesjonalistów w dziedzinie wyglądu. Jego dziewczyna była zachwycona pomysłem, a jej reakcja była niesamowita, nie potrafiła ukryć wzruszenia.

To nie był jednak koniec niespodzianek, bo mężczyzna zaplanował coś jeszcze jako punkt kulminacyjny tego występu w telewizji – oświadczyny! Kobieta oczywiście zgodziła się, więc wszystko skończyło się jak w bajce.

Czytaj więcej
Udostępnij znajomym