31 marca 2020 (Wtorek)
C Baran
(21.03 - 19.04)
21.01.2017, 18:08

Twierdził, że jego mięśnie są w stanie zatrzymać nawet nóż. Ktoś zdecydował się to sprawdzić...

KATEGORIA: CIEKAWOSTKI
98582
KATEGORIA: CIEKAWOSTKI

Czy mięśnie potrafią być na tyle twarde, żeby wygrać w bezpośrednim starciu z nożem? Pochodzący z Rosji kulturysta wpadł na pomysł, by to sprawdzić.

Mężczyzna został poważnie ranny po tym, jak w trakcie imprezy nakłonił swojego znajomego do dźgnięcia go w brzuch nożem kuchennym. Chciał w ten sposób udowodnić, że jego imponujący ABS jest dosłownie kuloodporny.

Do zdarzenia doszło w Rostowie nad Donem. Według informacji opublikowanych przez rosyjskie Ministerstwo Spraw Wewnętrznych, siłacz dla zabawy ćwiczył z przyjacielem „samoobronę”. Z jakiegoś powodu doszedł do wniosku, że doskonałym pomysłem będzie sprawdzić, czy przetrwałby starcie z napastnikiem uzbrojonym w ostry przedmiot. Mężczyzna był przekonany, że wyjdzie z tej konfrontacji bez szwanku, więc poprosił swojego towarzysza, aby ten zaatakował go nożem.

Kulturysta, gospodarz i właściciel domu przyniósł z kuchni nóż i zachęcił jednego z gości, żeby ten go nim dźgnął w brzuch. Uczestnik imprezy wahał się i próbował odwieźć mężczyznę od tego popisu, przekonany, że sztuczka nie będzie miała szczęśliwego zakończenia. Ugiął się jednak, kiedy kulturysta skłamał, że wie co robi i już w przeszłości zdarzały mu się podobne treningi na lekcjach sztuk walki”.

Co oczywiście nie jest zaskakujące, nóż przebił się przez twarde mięśnie jak przez masło, a ciężko ranny mężczyzna niedługo potem wylądował w szpitalu. Zdaniem lekarzy obrażenia nie zagrażają co prawda jego życiu, ale w najbliższej przyszłości mogą w znacznym stopniu uprzykrzać mu życie, zapewne uniemożliwiając także wizyty na ukochanej siłowni.

Napastnik został mimo wszystko aresztowany pod zarzutem spowodowania poważnego zagrożenia dla zdrowia. Grozi mu osiem lat więzienia, o ile zostanie skazany – słysząc tę historię łatwo spodziewać się, że sędzia potraktuje całą tę sytuację pobłażliwie.

Czy przyjaciel kulturysty powinien zostać skazany?

Tak
Nie

Liczba głosujących: 5820

Tak - 12%

Nie - 88%

Czytaj więcej
Udostępnij znajomym