14.11.2017, 16:02

Ksiądz na ślubie chwycił za mikrofon i... rapował!

KATEGORIA: CIEKAWOSTKI
9219
KATEGORIA: CIEKAWOSTKI

Niedawno w Łodzi podczas ślubu zamiast marszu weselnego goście usłyszeli coś niesamowitego...

Ksiądz bowiem nie tylko sprawił, że dzień ten będzie niezapomniany dla małżonków i gości, ale również zapewnił sobie pokaźną ilość fanów. A co zrobił? Wziął w rękę mikrofon i zaczął rapować w akompaniamencie gitary akustycznej, elektrycznej, a nawet chórku, ba – tancerzy również nie zabrakło! Porwał za sobą cały kościół!

 

Nagranie ze mszy w Łodzi zostało obejrzane ponad 120 tysięcy razy, a sam Jezuita był z tego bardzo zadowolony. Utwór nosi nazwę „Należę do Ciebie” i jest autorstwa Mocni w Duchu. Występ księdza był transmitowany na żywo na kanale Jezuici TV wraz z całą ceremonią. Idąc na ceremonię ślubną można się wielu rzeczy spodziewać, ale tego na pewno nie!

Emocje, które wywołała ta sytuacja były bardzo skrajne. Jedni mówili, że to piękne, super i rewelacyjne, byli wręcz zachwyceni, ale… tylko część z nich była tak wzruszona. Reszta była niezadowolona z tego, co miało tam miejsce uważając, że to nie czas ani miejsce na takie rzeczy. „Pomieszanie z poplątaniem”, „skandaliczny i żenujący cyrk", "profanacja świątyni, domu Bożego” - rzucali internauci jeden po drugim, osoby starsze również miały podzielone opinie, pewnie ze względu na to, że to raczej nietradycyjne podejście do wyznawania wiary...

 

Poniżej znajduje się krótkie nagranie :)

Czytaj więcej
Udostępnij znajomym