9 kwietnia 2020 (Czwartek)
C Baran
(21.03 - 19.04)
03.12.2017, 12:22

Kiedyś moda pierwsza klasa, a dzisiaj... obciach!

KATEGORIA: CIEKAWOSTKI
34508
KATEGORIA: CIEKAWOSTKI

1. Silikonowe bransoletki

Rok 2005 był pod nazwą "im więcej ich masz, tym jesteś popularniejszy". Były do nabycia w sklepach, przez internet z dowolnym napisem, na zawodach, koncertach, dosłownie wszędzie! Dzisiaj wszyscy już o nich zapomnieli.

2. Selfie, ale... inaczej

Zanim producenci telefonów komórkowych wpadli na genialny pomysł przedniego aparatu, to  wszyscy musieli męczyć się z odwracaniem telefonu albo pracowaniem z lustrem, jeśli nie mieli innej osoby do pomocy. Ciekawe jak poradziłyby sobie Instagramowiczki w tamtych czasach ;)

3. Napisy na trampkach

Kto z nas tego nie robił? Dzisiaj po prostu zamawiamy nalepkę, nadruk albo kupujemy trampki, które wyglądają tak, jak tylko chcemy. 

4. Żel do włosów

Miejmy nadzieję, że ten trend do nas nie wróci. Kiedyś popularne były fryzury "na jeżyka" z ogromną ilością żelu, aby każdy kolec bezproblemowo się trzymał.

5. Balejaż

Piękny przykład tego, że kiedyś wszyscy uważali to za piękne, a spoglądając dzisiaj nie mamy pojęcia co w tym widzieli. Przecież to zwyczajna zebra na włosach!

6. Telefon z klapką

Dziesięć lat temu szczyt marzeń - składany telefon (najczęściej motorola) z kolorowym wyświetlaczem, ale nie można się nikomu dziwić, były to w tamtych czasach wyżyny technologiczne.

7. Crazy Frog

Kariera tego stwora długo nie potrwała, ale miał swój moment, w którym utwory jego autorstwa opiewały szczyty list muzycznych. Ręka w górę, kto potrafi dziś zanucić jego największy przebój, czyli "Axel F"?

8. Zaczepki

Funkcja zaczepki na Facebooku nie tylko była kiedyś używana, ale wręcz nadużywana. Częste były takie akcje jak "wojny na zaczepki" albo zmasowany atak zaczepkami na kogoś. Jak niewiele ludziom trzeba było do zabawy...

9. Kamerka internetowa

Bo kiedyś były czasy bez wbudowanych kamer w komputery czy monitory. To pierwsze urządzenie, które umożliwiało łatwe zrobienie sobie selfie.

10. Bransoletka z muszelek

Czyli niezbędny gadżet pamiątkowy znad morza, który pasował do każdego ubrania i był obiektem zazdrości wśród wszystkich rówieśników.

Co według Was jest najbardziej obciachowe?

Czytaj więcej
Udostępnij znajomym