31 marca 2020 (Wtorek)
C Baran
(21.03 - 19.04)
03.08.2017, 00:46

"Kevin sam w domu" zmienił się nie do poznania! Macaulay Culkin nareszcie wygląda dobrze?

KATEGORIA: CIEKAWOSTKI
8267
KATEGORIA: CIEKAWOSTKI

Macaulay Culkin to człowiek, którego pewnie większość Polaków widziała w telewizji choć raz. Zwłaszcza w rodzinach, które kultywują tradycje świąt Bożego Narodzenia i oglądają „Kevina samego w domu”. Nie każdy jednak wie, jak burzliwe było życie odtwórcy tytułowej roli w tym filmie.

Jego rodzice (którzy, mimo że byli katolikami, żyli bez ślubu) pokłócili się o gażę młodego aktora, do tego stopnia, że rozstali się, walcząc o prawa do wychowywania dzieci i pieniądze. A tych ostatnich też było niemało. O ile za występ w pierwszej części "Kevina" Macaulay otrzymał 100 tys. dolarów, to już za drugą część 4,5 miliona, a za film "Moja dziewczyna" nakręcony pomiędzy nimi - 1 mln. A to nie wszystkie jego role.

Wszystkie problemy sprawiły, że wkrótce młody aktor przerwał swą karierę, w późniejszych latach zażywał "imprezowego" stylu życia, popadł w lekomanię i narkomanię, choć sam niejednokrotnie komentował, że wbrew temu co piszą media, nie wydawał 6 tys. dolarów na heroinę, a wokół niego samego narosło wiele fałszywych plotek.

Tak wyglądał jeszcze do niedawna...

W międzyczasie Culkin ożenił się z aktorką, Rachel Miner, ich małżeństwo trwało jednak tylko 2 lata. Wielkim ciosem była śmierć jego siostry, Dakoty 10 grudnia 2008. Dziewczynę potrącił na jego oczach samochód, zmarła w szpitalu z powodu rozległych poniesionych obrażeń. Wielu sądziło, że młody aktor nie podniesie się po tym wydarzeniu.

Mylili się. Przyłapany ostatnio przez paparazziego, Culkin dał się sfotografować i wygląda o wiele lepiej, niż jeszcze parę lat temu. Wszystko wskazuje na to, że aktor wyszedł na prostą i wiele problemów ma już za sobą.

Jak oceniasz nowy wygląd aktora?

Nareszcie wygląda świetnie!
Przeciętny...
Nie podoba mi się, wciąż wygląda źle

Liczba głosujących: 217

Nareszcie wygląda świetnie! - 75%

Przeciętny... - 20%

Nie podoba mi się, wciąż wygląda źle - 5%

Lubisz oglądać "Kevina"?

Kocham! To moja tradycja bożonarodzeniowa
Nie cierpię tego filmu
Jest mi obojętny

Liczba głosujących: 169

Kocham! To moja tradycja bożonarodzeniowa - 70%

Nie cierpię tego filmu - 7%

Jest mi obojętny - 24%

Czytaj więcej
Udostępnij znajomym