9 kwietnia 2020 (Czwartek)
C Baran
(21.03 - 19.04)
15.06.2017, 08:05

"Jestem brzydka, ale taka jest rzeczywistość". Kobieta, która zrzuciła 85 kilogramów ujawnia brutalnie szczere zdjęcia ciała

KATEGORIA: CIEKAWOSTKI
26651
KATEGORIA: CIEKAWOSTKI

Kobieta, która odchudziła się o ponad 85 kilogramów, wydała poważne ostrzeżenie dla innych zbyt gwałtownie odchudzających się osób publikując w Internecie "brzydką" rzeczywistość  związaną z utratą wagi, o której zwykle się nie mówi.

Dziewczyna, która używa w serwisie Imgur pseudonimu Hurleyyy83, jeszcze dwa lata temu ważyła158 kilogramów. Teraz po wejściu na wagę widzi liczbę dużo bardziej symaptyczną liczbę "73". Ale są minusy tej sytuacji.

Mieszkanka Florydy, chciała jednak ujawnić tą część procesu odchudzania oraz jego efektów, o której zwykle nikt nie mówi. Jej szczere zdjęcia zwisających płatów skóry i rozstępów zgarnęły tysiące komentarzy i "polubień" w mediach społecznościowych.

Wyjaśniła, że po utracie wagi - jej skóra, a raczej jej nadmiar sprawia, że zwykłe, codzienne czynności stają się trudniejsze: 

"Luźna skóra wiele zmienia, ponieważ potrzebuje ona dodatkowej pielęgnacji i suszenia - zwykły prysznic zabiera zamiast 15 minut, nawet 30. Jest to konieczne, aby zapobiegać infekcjom i innym problemom."

"To naprawdę ma wpływ na moją pewność siebie i jak siebie postrzegam. Mam plan, aby usunąć niedoskonałości i nadmiar skóry ćwiczeniami - tyle, ile jestem w stanie wykonać naturalnie.”

Dodaje, że zdaje sobie sprawę, że „nie ilość ćwiczeń” usunie skórę, ma jednak nadzieję naprawić to specjalistyczną operacją.

Wie, że w USA kosztowałoby to fortunę, dlatego rozważa podróż do Brazylii, gdzie za taki jednodniowy zabieg zapłaci około $ 13,000 ( 55 000 zł)

Czy powinna pubikować te zdjęcia?

TAK
NIE

Liczba głosujących: 214

TAK - 86%

NIE - 14%

Czytaj więcej
Udostępnij znajomym