7 kwietnia 2020 (Wtorek)
Imieniny: Donata Krystian
C Baran
(21.03 - 19.04)
13.12.2017, 17:23

Amerykanka do złudzenia przypomina Beyoncé. Ludzie nie dają jej przez to żyć!

KATEGORIA: CIEKAWOSTKI
14736
KATEGORIA: CIEKAWOSTKI

Kobieta wygląda jak siostra bliźniaczka Beyoncé! Jest na tyle podobna do piosenkarki, że jej życie zaczęło się wokół tego kręcić. Nie może nawet spokojnie wyjść z domu, żeby ludzie nie podchodzili do niej, aby poprosić o zrobienie zdjęcia.

To dosyć zaskakujące i jednocześnie przerażające, że dwie niespokrewnione osoby mogą być do siebie aż tak podobne. Brittany Williams stała się popularna przez to, że wygląda jak Beyoncé. Nawet znany na całym świecie fanklub piosenkarki, Beyhive, ma ogromne problemy z odróżnieniem swojej idolki od „sobowtóra”.

Brittany mówi: „Beyoncé tańczy, śpiewa, pisze, ale ja również jestem utalentowana w tych dziedzinach. Obie jesteśmy silnymi i nieustraszonymi kobietami”. Czasami to, co jej się przydarza przekracza ludzkie pojęcie. „Ludzie podchodzą do mnie cały czas, na lotnisku, w samolocie, gdziekolwiek się pojawię. Byłam również wiele razy śledzona i wielokrotnie robiono mi zdjęcia bez mojej zgody, niektórzy nawet płatali mi psikusy”.

„Pewnego razu grupa dziewczyn zaczęła mnie gonić, kiedy razem z przyjaciółmi wsiadaliśmy do samochodu. Zaczęło się nawet śpiewanie Single Ladies. Atakowały samochód szpilkami, aż wreszcie uchyliłam okno i zrobiłam sobie z nimi zdjęcie”. Brittany mówi, że nie chce opierać swojej kariery na podobieństwie do gwiazdy. „Jestem tylko wyluzowaną, mądrą dziewczyną z planami, pewnością siebie i ambicjami. Mam nadzieję, że Bóg kiedyś pozwoli moim planom dojść do skutku, już i tak bardzo mi pomógł”.

Ale czy naprawdę mogłaby osiągnąć aż taką popularność, gdyby nie podobieństwo do znanej na całym świecie piosenkarki? 

Też dalibyście się nabrać?

Czy naprawdę jest aż tak podobna? Co sądzicie?

Czytaj więcej
Udostępnij znajomym