4 kwietnia 2020 (Sobota)
Imieniny: Ambroży, Izydor Mira
C Baran
(21.03 - 19.04)
30.08.2017, 15:24

Jej ojciec zmarł kilka lat temu. Kiedy widzi tę osobę przy jego grobie, nie może wydusić słowa

KATEGORIA: CIEKAWOSTKI
26188
KATEGORIA: CIEKAWOSTKI

Kristina jest w szczęśliwym związku już od ponad pięciu lat. Nie zdziwiło jej zatem, kiedy Matthew Russo, jej ukochany, postanowił wyjechać na kilkudniowy wyjazd z kolegami. Nigdy nie pomyślałaby, że cel jego wyprawy jest inny...

Jej przyjaciele włączyli nagranie na komputerze, gdzie Matthew opowiadał o swojej podróży...

Dopiero po kilku miesiącach wszystko wyszło na jaw, a to za sprawą nagrania, które już na zawsze miało odmienić ich życie. Kobieta nie umiała ukryć zdziwienia, kiedy dowiedziała się, że jej chłopak był w tym czasie w odwiedzinach u jej rodziny. 

Nie były to jednak zwykłe odwiedziny. Matthew spotkał się ze wszystkimi najbliższymi krewnymi Kristiny, bo chciał zadać im bardzo ważne pytanie... Czy zgadzają się na to, by został częścią ich rodziny! Planował bowiem oświadczyny i chciał mieć pewność, że rodzina jego ukochanej go akceptuje. 

Wzruszona babcia dziewczyny ofiarowała nawet własny pierścionek zaręczynowy, który Matthew miał przekazać ukochanej...

Najbardziej wzruszająca chwila miała dopiero nadejść

Mężczyzna pojechał również na cmentarz, gdzie jest pochowany ojciec Amerykanki. Kristina miała z nim szczególną więź, stąd nie dziwi jej reakcja: na widok klęczącego przy grobie chłopaka, kobieta wybuchła płaczem. Matthew obiecał jej ojcu, że będzie kochał i chronił jego córkę.

Kiedy nagranie się skończyło, przyjaciele pary wyprowadzili Kristin na dwór, gdzie z pierścionkiem zaręczynowym czekał już na nią Matthew.

Kiedy padło z jego ust najważniejsze pytanie, kobieta bez wahania odpowiedziała "tak"!

Zobacz film z oświadczyn:

A narzeczonym życzymy szczęścia!

Czytaj więcej
Udostępnij znajomym