1 czerwca 2020 (Poniedziałek)
E Bliźnięta
(23.05 - 21.06)
22.03.2017, 21:39

Jej mama przyłapała ją pijaną po imprezie urodzinowej. Zamiast prawić jej kazania, postanowiła dać jej popalić w inny sposób

KATEGORIA: CIEKAWOSTKI
232767
KATEGORIA: CIEKAWOSTKI

Wkraczanie w pełnoletność dla wielu młodych osób wiąże się głównie z możliwością legalnego nabywania oraz, co najważniejsze, spożywania alkoholu. Nic więc dziwnego, że "osiemnastki" są zazwyczaj skąpane w morzu alkoholu, z którym nie do końca radzą sobie bawiący się na nich nastolatkowie. Najlepszym tego przykładem jest poniższe zdjęcie Abbi Price, która dała się ponieść zabawie i skończyła w pamięci telefonu swojej matki, która zamiast się złościć i prawić jej kazania, postanowiła obrać zupełnie inna drogę ku upewnieniu się, że jej córka pożałuje swojego wybryku do końca życia.

Abbi po swojej osiemnastce nie była w najlepszym stanie. Wróciła zataczając się do domu, po czym skończyła półprzytomna w łazience nakryta deską klozetową, z głową starannie włożoną w muszlę ubikacji, którą regularnie i cierpliwie wypełniała przez całą noc swoimi wymiocinami. Wszystkiemu bacznie przyglądała się jej mama, która obrała nietypową strategię działania - zero krzyku, szlabanów czy negatywnych emocji. Zamiast tego uwiecznienie całej sytuacji na Snapchacie i przekucie jej w tort urodzinowy.

Poważnie. Jej mama zwróciła się z prośbą do niezwykle utalentowanego cukiernika w Mockadoodleyou w Coventry w Anglii, który podjął się wyzwania. Swoje dzieło umieścił na Facebooku, a historia Abbi błyskawicznie podbiła media społecznościowe, działając o wiele skuteczniej od zwykłej matczynej reprymendy, której moglibyśmy się spodziewać w takiej sytuacji.

"Tort bardzo mi się podobał. Liczyłam, że moje zdjęcie będzie na nim zwyczajnie wydrukowane, więc gdy zobaczyłam, że naprawdę zrobili z tego moją figurkę, byłam pod ogromnym wrażeniem", komentuje mająca do siebie nad wyraz duży dystans Abbi.

"Moja mama uznała to za świetny pomysł. Zazwyczaj jestem rozważna podczas picia alkoholu, przez co moja mama nie ma z tym problemu. Jednak tym razem miałam u siebie domówkę, w trakcie której mama na chwilę wyszła, więc nieco mnie poniosło. Mama zrobiła mi zdjęcie i groziła, że użyje go w trakcie moich oficjalnych, rodzinnych urodzin, ale nie sądziłam, że tak się to skończy", dodaje.

Czytaj więcej
Udostępnij znajomym