1 czerwca 2020 (Poniedziałek)
E Bliźnięta
(23.05 - 21.06)
14.09.2017, 10:29

Jak wyjść z domu, skoro na ulicach… rekiny?

KATEGORIA: CIEKAWOSTKI
18668
KATEGORIA: CIEKAWOSTKI

Można w to wierzyć lub nie, ale w ostatnich dniach na ulicach Miami pojawiły się rekiny, które są niebagatelnym zagrożeniem! Ponadto zwierzęta znalazły się tam nie z własnej woli, ale w wyniku powodzi spowodowanych huraganem Irma.

Irma zacząła się formować 30 sierpnia tego roku i wtedy już były obawy, że może to być najgorszy huragan w historii. Ludzie zaczęli panikować i duża część z nich zabrała swoje rzeczy i uciekła. Przez Irmę zginęło obecnie około 80 ludzi, ale to wszystko jeszcze się nie skończyło, powodzie nadal szaleją, tym bardziej, że zauważono w nich rekiny przepływające przez ulice, które stały się kolejnym postrachem tych, którzy znajdują się w epicentrum zdarzenia.

Teraz na całe szczęście huragan Irma znacznie osłabł i nie jest już huraganem piątej kategorii, a zaledwie depresją tropikalną. Największe zniszczenia wywołał we Florydzie, Alabamie, Północnej i Południowej Karolinie oraz Georgii. Wcześniej szalał również na Karaibach. Jednak ulice wciąż pełne wody, a ludzie wstawiają nagrania i zdjęcia płetw rekinów przepływających w okolicy. Możemy mieć tylko nadzieję, że wszystko wkrótce wróci do normy, jak tylko poziom wód opadnie.

Poniżej znajduje się wideo nagrane przez jednego z mieszkańców Miami:

Czytaj więcej
Udostępnij znajomym