7 czerwca 2020 (Niedziela)
E Bliźnięta
(23.05 - 21.06)
14.07.2017, 09:12

Jak przerobić stare ubrania w zupełnie nowe stroje? Spróbuj, a zobaczysz jakie to proste!

KATEGORIA: CIEKAWOSTKI
5833
KATEGORIA: CIEKAWOSTKI

Ubrania w Waszej garderobie trochę Wam się znudziły, ale nie macie kasy na to, żeby je wymienić na nowe? Nie ma problemu. Wystarczy, że skorzystacie z poniższych pomysłów, by praktycznie bez kosztów, stworzyć nowe, modne kreacje :)

Sukienka z koszuli

To propozycja dla dziewczyn, które szukają idealnej sukienki na lato. Potrzebna jest tylko koszula z długim rękawkiem, którą opuszczamy nieco powyżej linii biustu. Rękawki należy związać najpierw z przodu, a następnie z tyłu. Efekt - śliczna sukienka dobra zarówno na spacer po mieście, jak i wieczorną randkę!

Sukienka z za dużego t-shirta

Sukienkę można też zrobić z za dużego t-shirta. Metoda jest podobna jak w przypadku sukienki z koszuli, a efekt równie zniewalający!

Modne szorty

Ze starych jeansów można zrobić modne szorty. Zamiast przycinać nogawki na prosto, za pomocą nakrętki lub małej szklanki odrysowujemy półkola, a następnie tniemy wzdłuż nich. Efekt? Zamiast nudnych szortów otrzymujemy spodenki o ciekawym i nietypowym kroju.

Malowanie wybielaczem

Zwykły czarny t-shirt nie musi być nudny. Wystarczy użyć wybielacza, by ozdobić go modnymi, niepowtarzalnymi wzorami lub napisami. Wszystko zależy od Waszej wyobraźni!

Modne nacięcia

Stary t-shirt można też zmienić za pomocą nożyczek. Dzięki nim stwórz modne nacięcia, frędzle, czy zrób z koszulki top.

Ubranie jak malowane

Za pomocą farb do ubrań można fantastycznie upiększyć stare i znoszone ubrania. Wystarczy tylko poluzować wyobraźnię i efekt może być oszałamiający!

Czytaj więcej
Udostępnij znajomym