5 kwietnia 2020 (Niedziela)
C Baran
(21.03 - 19.04)
02.04.2017, 12:39

Dziewczyna wkręciła chłopaka w jej upozorowane morderstwo. Posunęła się za daleko?

KATEGORIA: CIEKAWOSTKI
94380
KATEGORIA: CIEKAWOSTKI

Film szybko zdobył prawie 10 milionową publiczność, co nie jest przypadkowe - skoro jego bohaterka De’arra jest znaną gwiazdą internetowego show.

Dziewczyna postanowiła okrutnie wkręcić swojego chłopaka, udając, że padła ofiarą brutalnego morderstwa. Wkręt został opublikowany na Youtube, ale coraz więcej ludzi zastanawia się, czy autorzy tego typu pranków w poszukiwaniu sławy nie przekraczają moralnych granic. 

Trzeba przyznać, że De'arra przygotwała show rodem z horroru, z hektolitrami krwi w roli głównej

Gdy jej chłopak Ken wrócił do domu - zastał tam bałagan, ich rzeczy były porozrzucane i wyglądało to na włamanie. Gdy odnalazł ją w łazience w kałuży krwi, omal nie wpadł w panikę

Zdaniem brytyjskiego Mirror - codziennie spotykamy się z wzmiankami na temat samobójstw, morderstw i gwałtów i niektórzy uważają, że tego typu wkręty są niestosowne wobec osób, które doświadczyły takich problemów w prawdziwym życiu.

Nie wszystkim przypadają do gustu takie wkręty, ale część obserwatorów zauważyła też odrobinę fałszu...

Gdy Ken znalazł swoją dziewczynę martwą na podłodze był po prostu - zbyt wyluzowany. Większość ludzi, którzy znaleźliby dziewczynę lub małżonka w takiej samej sytuacji wpadłaby w panikę, pewnie by bełkotali próbując znaleźć oznaki życia i co najważniejsze, popędziliby do telefonu, aby zadzwonić na policję...

Czy tego typu pranki to przesada?

Tak
Nie

Liczba głosujących: 1095

Tak - 77%

Nie - 23%

Czytaj więcej
Udostępnij znajomym