6 czerwca 2020 (Sobota)
E Bliźnięta
(23.05 - 21.06)
09.06.2017, 22:03

Dziewczyna była o włos od zrujnowania oświadczyn, które chłopak planował od roku

KATEGORIA: CIEKAWOSTKI
62987
KATEGORIA: CIEKAWOSTKI

Jorge będący kierowcą wyścigowym, zdecydował się na oświadczyny w dość nietypowym miejscu, jakim jest wnętrze samochodu. Miało być romantycznie, ale o mały włos nie skończyło się prawdziwą kłótnią...

29 letni Jorge Calado z Thrapston w Wielkiej Brytanii, postanowił oświadczyć się swojej dziewczynie - Sam Ward, dwa dni przed świętami Bożego Narodzenia, gdy para udała się samochodem do Devon, do rodziców dziewczyny.

“Nasz związek jest bardzo trwały, z wyjątkiem czasu, który spędzamy razem w samochodzie” - wyjaśnia Jorge brytyjskiemu Daily.

Po latach kłótni jakie często towarzyszyły ich wspólnym wyjazdom - Jorge zaplanował, że tym razem Para będzie miała tylko dobre wspomnienia

Chłopak od roku planował zaręczyny i napisał dla swojej ukochanej specjalnie piosenkę, którą zaplanował rapować w samochodzie.

Drugą niespodzianką dla Sam, miało być spotkanie z rodzicami Jorge, którzy na tą okazję przylecieli specjalanie z Portugalii.

Jorge miał dokładnie przećwiczone, gdzie na drodze musiał rozpocząć utwór tak, aby zdążyć go zaśpiewać i mieć czas zatrzymać samochód – i aby ostatecznie klękając na jedno kolano się oświadczyć.

Tekst do utworu napisał rok temu podczas pracy z dala od domu, kiedy po raz pierwszy zaczął planować całą niespodziankę.

"Chciałem, żeby to zabrzmiało jak rasowy hip-hop i w pierwszej zwrotce opowiedzieć historię miłosną, tak aby nie odsłonić niespodzianki zbyt wcześnie" -wyjaśnia.

Dziewczyna nie chwyciła, że tekst piosenki traktuje o ich życiu, cały czas starając się ją ściszyć, aż w pewnym momencie nazwała go „pieprzonym fiutem”.

W ramach przygotowań, Jorge zmuszony był do "małych kłamstewek" wobec Sam, gdzie będąc w "pracy"- siedział tak naprawdę w studiu nagraniowym, a „świąteczne wyjazdy na zakupy" - były faktycznie wizytami u projektanta biżuterii Arabel Lebrusan

"Było mi bardzo ciężko ukryć cały plan przed Sam" -  powiedział Jorge, który w dniach poprzedzających oświadczyny był wielkim kłębkiem nerwów.

Sam zapłakała z radości, kiedy w końcu uświadomiła sobie, że jej chłopak zada "TO" pytanie

Zaskoczenie było ogromne, ale sekundy wcześniej wszystko wisiało na włosku,  gdy kilkukrotnie próbowała ściszyć, a nawet wyłączyć romantyczną piosenkę rap...

Jorge jest współwłaścicielem firmy OnQ szkolącej kierowców i często pracuje z fotografami i kamerzystami, którzy służyli mu doświadczeniem przy ustawieniu kamer wokół samochodu

Widząc urządzenia rejestrujące Sam nie miała żadych podejrzeń. Jorge musiał dobrze ustawić kąt, w którym aparat uchwyci moment, kiedy wysiądą z samochodu, a on przyklęknie na jedno kolano.

Mamy nadzieję, że tym razem Para będzie miała tylko dobre wspomnienia ze wspólnych podróży samochodem... 

Film z niezwykłych oświadczyn

Czy kłócicie się w samochodzie?

Tak
Nie

Liczba głosujących: 336

Tak - 64%

Nie - 36%

Czytaj więcej
Udostępnij znajomym