6 czerwca 2020 (Sobota)
E Bliźnięta
(23.05 - 21.06)
19.12.2017, 17:55

Dwie pary bliźniąt wzięły razem podwójny ślub!

KATEGORIA: CIEKAWOSTKI
2197
KATEGORIA: CIEKAWOSTKI

Podwójne śluby to coś, co widzimy zazwyczaj tylko w filmach. Do jeszcze bardziej niesamowitego zdarzenia doszło niedawno, kiedy dwie pary identycznych bliźniąt jednojajowych poślubiły się nawzajem podczas jednej ceremonii!

Takie zdarzenie dzieje się raz na milion! Wszystkim gościom na ślubie wydawało się, że widzą podwójnie, ale to nic bardziej mylnego. Obie pary bliźniąt były również ubrane w jednakowe stroje! Wszystko można zobaczyć na zdjęciach poniżej.

Zheng Dashuang i Zheng Xiaoshuan obiecali wierność i że się nie opuszczą aż do śmierci swoim wybrankom - 23-letnim Liang Jing i Liang Qing. Byli bardzo szczęśliwi również ze swojego doboru ubrań, bo ubrali się dokładnie tak samo – panowie młodzi w czarne garnitury, białą koszulę, czerwone muszki i czarne czapki, a panie młode w przepiękne białe koronkowe suknie.

Ponadto nawet fryzury i makijaż sióstr sprawiał wrażenie identycznych i pasowały do muszek ich ukochanych. Obydwie rodziny poznały się już 10 lat temu i od razu zostali dobrymi znajomymi. Mówi się, że matki, teraz już dwóch małżeństw, od początku planowały tę ceremonię z zapartym tchem i ekscytacją...

Wesele odbyło się w Chinach, Daqing, trzeciego grudnia. Ciekawym faktem jest, że mimo iż potomstwo tych par będzie teoretycznie kuzynostwem, to ich materiał genetyczny będzie taki, że można by ich nazwać rodzeństwem. Oznacza to, że byłoby niemal niemożliwe powiedzieć, kto jest ojcem, a kto matką. Miejmy tylko nadzieję, że szczęśliwe pary nigdy się nie pomylą ze sobą!

Czytaj więcej
Udostępnij znajomym