2 kwietnia 2020 (Czwartek)
C Baran
(21.03 - 19.04)
21.11.2017, 16:31

Dodała mężowi do kawy coś specjalnego... udany żart czy jednak nie?

KATEGORIA: CIEKAWOSTKI
7021
KATEGORIA: CIEKAWOSTKI

Kobieta postanowiła wywinąć swojemu mężowi psikus i nagrać jego reakcję po tym, jak do jego porannej herbaty dodała coś… specjalnego. Stała się dzięki temu chwilową gwiazdą internetu, a filmik ma już ogromną ilość wyświetleń.

Wkręciła go w wypicie herbaty z mlekiem z jej piersi zamiast krowim. Charlotte Adams dodała nagranie na Facebookową stronę dla matek, a reakcja jej męża była idealna. Jak można wywnioskować mężczyzna niczego się nie spodziewał.

28-letnia Charlotte zapytała Roba czy uważa, że jego herbata smakuje jakkolwiek inaczej niż normalnie, co od razu zabrzmiało podejrzanie. Mężczyzna naturalnie odpowiedział, że „smakuje wyjątkowo dziwnie” i nie mylił się. Internet wybuchnął, jak można się było spodziewać, różnymi reakcjami. Filmik został obejrzany już 100 tysięcy razy i od początku opinie były podzielone.

„To lepsze dla niego niż zwierzęce mleko”, „Mój partner zrobił to z własnej woli” - to tylko część z komentarzy. Charlotte tłumaczy się, że jej córeczka Ivy bardzo niechętnie pije mleko z butelki, a przygotowanie go zajmuje dużo czasu, więc szkoda jest je niepotrzebnie wyrzucać. Ostatecznie kobieta dodała, że uważała to, co zrobiła za dobry pomysł, a że jeszcze poprawiła tym sobie humor, to niczego nie żałuje.

Czytaj więcej
Udostępnij znajomym