31 maja 2020 (Niedziela)
E Bliźnięta
(23.05 - 21.06)
23.07.2017, 12:09

Dziecięce gwiazdy mówią o pedofilii w Hollywood. „Kraina snów”, czy raczej "kraina koszmarów"?

KATEGORIA: CIEKAWOSTKI
9256
KATEGORIA: CIEKAWOSTKI

Zrobienie kariery w Hollywood nie należy do najłatwiejszych zadań. Mimo to perspektywa zdobycia międzynarodowej sławy zachęca wielu śmiałków do poświęcenia wszystkiego, a nawet zaryzykowania godności ich własnego dziecka, tylko po to tylko, żeby „odnieść sukces” i trafić na pierwsze strony gazet na całym świecie.

W żartach często mówi się, że „droga do kariery prowadzi przez łóżko”. Jednak anegdota ta przestaje być śmieszna, gdy zwróci się uwagę na znacznie bardziej przygnębiającą stronę tego zjawiska.

Ofiarami hollywoodzkich sępów nie padają tylko piękne kobiety.

Elijah Wood, któremu sławę przyniosła główna rola hobbita Frodo w trylogii „Władca Pierścieni” od dawna mówi o tym, że tuzy Hollywood wykorzystują swoją pozycję żeby molestować młodych aktorów i aktorki.

W tej branży jest pełno żmij - ludzi, którzy mają w tym swój inny interes”, mówi Wood.

Jak przyznaje aktor, do przykrych sytuacji dochodzi przede wszystkim dlatego, że Hollywoodzcy nowicjusze godzą się na wszystko, byleby tylko zrobić karierę.

Wysoko postawieni zboczeńcy bez skrupułów wykorzystują uległość początkujących aktorów żeby spełnić swoje chore żądze. W zamian obiecują im sukces.

Elijah ujawnił, że jemu samemu udało się uniknąć losu ofiary molestowania seksualnego... Ale tylko dlatego, że jego mama miała się na baczności i pilnowała, żeby nikt się do niego „nie dobierał”. Niestety, nie wszyscy rodzice dziecięcych gwiazd podzielają jej podejście…

Corey Feldman, inny dziecięcy aktor znany z przygodowych klasyków lat 80, takich jak „Goonies”, wielokrotnie padł ofiarą nadużyć seksualnych. Aktor otwarcie mówi o swoich przerażających przeżyciach z młodości.

Chociaż Corey dzisiaj uważa się już za szczęśliwą, pogodzoną ze sobą osobę, odzyskanie spokoju ducha zajęło mu wiele lat. „Chodziłem od terapeuty do terapeuty”, nie ukrywa aktor.

Przyjaciel Feldmana, również będący dziecięcą gwiazdą Corey Haim, zmarł w wyniku przedawkowania narkotyków w 2010 roku. Mężczyzna, jako dziecko, także padł ofiarą molestowania przez „szychy Hollywood” i długo zmagał się z depresją.

Mara Wilson, którą rozsławiła rola w filmie Mrs. Doubtfire, także niedawno podała do informacji publicznej szczegóły wykorzystania jej wizerunku przez fetyszystów. Chociaż aktorka szczęśliwie nigdy nie padła ofiarą przemocy seksualnej, niebezpośrednio stała się celem pedofilów.

Fotograf, z którym pracowała, kazał jej pozować w sposób, który przemawiał do fetyszystów dziecięcych stóp – jego "stałych" klientów.

Todd Bridges, dziecięca gwiazda serialu komediowego „Diff’rent Strokes” przyznał, że napastował go seksualnie… jego agent. W zamian za „usługi”, młodemu aktorowi oferowano szansę na zdobycie lepszych ról.

Po latach Todd stał się jednym z największych orędowników uświadamiających publikę co do koszmarnych historii zachodzących za kulisami wielkich Hollywoodzkich produkcji.

Nastoletnia Jessica Biel wbrew woli kreowana była na „obiekt pożądania”. Aktorkę skłaniano do pozowania przed aparatem w wyzywający sposób, obiecując jej, że półnagie i nieprzyzwoite zdjęcia nieletniej gwiazdy nigdy nie trafią do mediów.

Oczywiście, niedługo później wszyscy mogli je oglądać w kolorowych czasopismach...

Dylan Farrow, adoptowana córka Woody Allena wielokrotnie podawała do informacji publicznej wiadomość o tym, że słynny reżyser znęcał się nad nią seksualnie, a nawet „pożyczał ją” swoim znajomym.

Zeznania Dylan za każdym razem zamiatano pod dywan ze względu na niedostateczną ilość dowodów potwierdzających jej wersję wydarzeń.

Jeśli czujesz się oburzony tym, co dzieje się za kulisami Hollywood, nie pozostań obojętny - zastanów się dwukrotnie nad losem każdego dziecka, które zobaczysz w nowym filmie.

Czy wierzysz, że Hollywood rządzą zboczeńcy?

Tak, to fakt znany od wielu lat
Nie, to tylko teorie spiskowe

Liczba głosujących: 226

Tak, to fakt znany od wielu lat - 94%

Nie, to tylko teorie spiskowe - 6%

Czytaj więcej
Udostępnij znajomym