7 czerwca 2020 (Niedziela)
E Bliźnięta
(23.05 - 21.06)
11.12.2017, 12:46

Czy to NAJGORSZA RODZINA na świecie? Trzej bracia i ich mama spędzą Święta w więzieniu

KATEGORIA: CIEKAWOSTKI
1583
KATEGORIA: CIEKAWOSTKI

Czy to najgorsza rodzina na świecie? Mieszkający w Anglii Selwoodowie spędzą święta Bożego Narodzenia za kratkami. Do więzienia trafiła nawet mama mających na bakier z prawem braci, aresztowana po serii agresywnych zachowań.

Bracia Darren, Lee oraz Jason to już od wielu lat stali bywalcy zakładu karnego. Teraz w więzieniu dołączyła do nich ich „upiorna” mama, 53-letnia Lesley Selwood. Siostra kobiety i ciotka rodzeństwa kryminalistów, Teresa Cole, nie pozostawia na swoich krewnych suchej nitki, nazywając ich „zezwierzęciałymi szumowinami”.

Sąsiedzi rodziny, którzy od dawna musieli zmagać się z patologicznymi zachowaniami Selwoodów, w końcu odetchnęli z ulgą. Nie mogli dostać na Święta lepszego prezentu, niż szansę na spędzenie tego rodzinnego czasu w spokoju, w poczuciu bezpieczeństwa i z dala zameldowanych dom dalej kryminalistów.

34-letni Darren trafił za kratki po tym, jak zaatakował „przyjaciela” ogromnym nożem kuchennym. 31-letni Lee regularnie wszczynał awantury kończące się bijatykami. „Pomysłowy” Jason natomiast skazany został za to, że wysadził w powietrze bankomat, a następnie go obrabował.

Teraz, do trójki niesubordynowanych braci dołączyła także ich mama, Lesley, aresztowana za udział w bójce pod wpływem alkoholu. W zdarzeniu, które skończyło się dla niej pozbawieniem wolności, maczał palce także jej syn, Lee.

Ciotka Teresa ujawnia, że chociaż jej rodzina nigdy nie należała do przykładnych, znacznie pogorszyło się po śmierci jej głowy, męża Lesley. Jednak jeśli wierzyć sąsiadom, zmarły przed 12-latami Robert Selwood, nagminny alkoholik, też miał swoje za uszami.

29-letnia Kelly Selwood, najmłodsza córka Lesley, broni swoich braci oraz mamy. Twierdzi ona, że nienawiść sąsiadów do jej krewnych jest przesadzona. Zdaniem dziewczyny Selwoodowie zasługują na taryfę ulgową ze względu na „demony”, z którymi muszą się na co dzień zmagać.

Warto jednak dodać, że Kelly, sama będąca mamą trójki pociech, też popadała w przeszłości w konflikty z prawem. Do jej najpoważniejszych przewinień należy oblanie sąsiada żrącym środkiem chemicznym służącym do czyszczenia toalet.

Nikomu nie życzymy takich sąsiadów...

Czy macie kłopotliwych sąsiadów?

Tak
Nie

Liczba głosujących: 14

Tak - 50%

Nie - 50%

Czytaj więcej
Udostępnij znajomym