7 kwietnia 2020 (Wtorek)
Imieniny: Donata Krystian
C Baran
(21.03 - 19.04)
09.07.2017, 21:08

Czy przebrniesz przez rzeczy, które Ci pokażemy bez chęci kupienia ich?

KATEGORIA: CIEKAWOSTKI
6486
KATEGORIA: CIEKAWOSTKI

W tych czasach często nie liczy się jakość ani użyteczność, a oryginalność i walory wizualne. Jest coraz więcej rzeczy przy których jedyne co można zrobić, to podrapać się po głowie i zadać w przestrzeń pytanie: po co? Poniżej jeden z bezpośrednich przykładów.

1. Kostium kąpielowy à la włochaty mężczyzna!

Hit czy kit nadchodzącego sezonu plażowego? Jedno jest pewne - jeśli chcesz się wyróżniać i lubisz spojrzenia ludzi, to zdecydowanie Ci się przyda takie cacko.

2. Czuły na temperaturę kubek.

Bo jak inaczej można określić temperaturę, prawda? A poza tym, to po prostu bardzo fajna zabawka. A i można się pochwalić znajomym, że mamy dwa kubki w jednym.

3. Zegar dla spóźniającego się przyjaciela...

Albo dla Ciebie, nie oceniamy. Idea jest taka, że zegar ten jest tak bardzo przeciwny pokazaniu nam godziny, że ma to jeszcze mniejsze znaczenie, czy będziemy na czas czy nie.

4. Coś dla kochających zwierzaki.

Zdarzyło wam się kiedyś, że w basenie utknęła biedna żabka albo jaszczurka? Z tym małym gadżetem już nie będzie problemem dla nich się wydostać, a wam nie będzie się krajało serduszko patrząc na nie!

5. Torba do wózka marketowego.

Super rozwiązanie dla pedantów i wielbicieli porządku. Dzięki temu wynalazkowi nie tylko łatwo i sprawnie można wydostać się z kolejki przy kasie, ale też mieć wszystkie produkty posegregowane w taki sposób jaki tylko zapragniemy.

6. Widelczyko-noże?

Idealne do przekąsek takich jak ciasta, owoce, lody - widelczyki, które są zaprojektowane, żeby bez posiadania dużej ostrości ciąć bezproblemowo. Bezpieczne dla dzieci!

7. Idealne jajka sadzone!

Czy tylko mi nie udaje się zazwyczaj dobrze zrobić jajka sadzonego? Bo dzięki przedstawionemu plastikowemu gadżetowi niemożliwym jest, żeby się nie udało. Zestaw czterech takich kosztuje około 8$, ale wydaje mi się, że warto się zaopatrzyć, jeśli lubimy taki posiłek, szczególnie na śniadanie. 

Udało wam się przebrnąć przez ten artykuł bez chęci posiadania przynajmniej jednego z wyżej wymienionych gadżetów?

Tak
Nie

Liczba głosujących: 126

Tak - 72%

Nie - 28%

Czytaj więcej
Udostępnij znajomym