10 kwietnia 2020 (Piątek)
C Baran
(21.03 - 19.04)
01.10.2017, 11:11

Czy monobrew staje się nowym trendem?

KATEGORIA: CIEKAWOSTKI
15389
KATEGORIA: CIEKAWOSTKI

Moda, trendy i inne ludzkie obyczaje zmieniają się w tych czasach tak często, że nie można nadążyć, jednak wiele z nich jest tak wyjątkowych, że pozostają w pamięci na długie, długie lata. Ostatnio bardzo głośno jest o osobach, które "ozdabiają" swoje twarze tak zwaną „monobrwią” - czyli dwoma brwiami, które zrośnięte są włosami rosnącymi również pomiędzy nimi.

Deepika Padukone obruszyła wielu swoimi zdjęciami na Twitterze. Główna aktorka filmu Padmavati okazała się być piękna, majestatyczna, ale również… niespodziewana. Kobieta posiada bowiem monobrew, która prawdopodobnie, jest tylko częścią jej postaci, ale nadal wzbudza wiele różnych emocji w fanach. Niektórzy jej kibicują i mówią jak przepięknie i odważnie wygląda, inni natomiast są oburzeni, mówią, że to ohydne oraz że nie potrafią na nią nawet patrzeć.

Wielu jest pod pozytywnym wrażeniem postaci Padukone i uważa, że może ona zmienić ideę piękna i wprowadzić monobrew do mody na całym świecie, liczą że powstanie nowa idea akceptowalnego wyglądu. Na jednym z blogów ktoś napisał „Gdyby tylko Hindusi byli tak bardzo urażeni cenzurą, dyskryminacją i ciągłym tłamszeniem tego co nowe i nieznane, jak monobrwią postaci, którą gra Deepika...”.

Ale nie tylko Deepika przedstawia się nam z monobrwią w dzisiejszych czasach. Sophia Hadjipanteli jest popularną modelką, która odmawia regulacji swoich brwi, a żeby podkreślić ten fakt, farbuje je nawet na czarno (a jest naturalną blondynką!). „Mam monobrew i jest to moja osobista preferencja” tłumaczy kobieta. Odkąd zaczęła pokazywać swój nowy image staje się tylko popularniejsza i dostaje propozycje od wielu słynnych projektantów mody.

Czytaj więcej
Udostępnij znajomym