6 kwietnia 2020 (Poniedziałek)
C Baran
(21.03 - 19.04)
07.09.2017, 10:44

Chciała pozbyć się dziecka, więc...wysłała je kurierem!

KATEGORIA: CIEKAWOSTKI
42228
KATEGORIA: CIEKAWOSTKI

Desperacja często prowadzi do bardzo nietypowych rozwiązań, czasem działają one perfekcyjnie, a czasem nie działają ani trochę… W tym wypadku nie dość, że był to pomysł niedorzeczny, to jeszcze skrajnie niemoralny. Kobieta zamówiła kuriera, a paczka, którą mu wręczyła poruszała się. Na szczęście zbudziło to podejrzenia kuriera, który w porę zareagował.

Sytuacja miała miejsce w Fuzhou, czyli południowo-wschodniej części Chin i niewiele brakowało, żeby skończyła się tragicznie. 24-letnia kobieta nie chciała opiekować się swoim nowo narodzonym dzieckiem, dlatego zdecydowała się go pozbyć. A zrobiła to w sposób na jaki niewielu by wpadło – zapakowała je do paczki, zaadresowała przesyłkę do domu dziecka i zadzwoniła po kuriera.

Kurier jednak od początku niepokoił się tym, że coś się w środku poruszało, jednak kobieta nie pozwalała mu otworzyć przesyłki... Już wiedział, że zrobi to od razu po wyjściu. Tak też postąpił, ale nie spodziewał się tego, że w środku zobaczy malutkie dziecko!

Noworodek był owinięty w foliowe torby, które najprawdopodobniej spowodowałyby uduszenie podczas transportu, gdyby nie dociekliwość mężczyzny. Ludzie, którzy mijali na ulicy całe zdarzenie nie potrafili uwierzyć, że ktoś był w stanie zrobić coś tak nieludzkiego.

Niedawno narodzona dziewczynka została od razu zabrana do szpitala, gdzie lekarze się nią zaopiekowali. Na szczęście jej stan był stabilny i jej życiu nie zagrażało niebezpieczeństwo. 24-letnia matka została złapana przez policję i postawiona przed sądem pod zarzutem usiłowania morderstwa. Internauci również nie mogli uwierzyć, że ktokolwiek mógłby posunąć się do czegoś takiego. Gdyby nie szybka reakcja kuriera, dziecka już prawdopodobnie nie byłoby wśród nas, więc cieszmy się, że wykazał się odwagą, za którą mógł stracić pracę, a nawet zostać samemu postawionym przed sądem!

Czytaj więcej
Udostępnij znajomym