7 kwietnia 2020 (Wtorek)
Imieniny: Donata Krystian
C Baran
(21.03 - 19.04)
25.10.2017, 18:18

Chciał nakrzyczeć na innego kierowcę, ale sam... zapomniał użyć ręcznego! [VIDEO]

KATEGORIA: CIEKAWOSTKI
7806
KATEGORIA: CIEKAWOSTKI

To jedna z tych sytuacji, w których uświadamiasz sobie, że powinieneś być zły tylko na siebie. Dla nas jest to przezabawne, ale dla ofiary tej sytuacji pewnie nie do końca. Oto jak własne nerwy potrafią zniszczyć dzień!

Kamera samochodowa nagrała całe wydarzenie, kiedy jeden z kierowców bardzo się zezłościł i chciał nakrzyczeć na innego. W pewnym momencie mężczyzna prowadzący Hondę bardzo się zezłościł na samochód za nim, który zaczął trąbić. A kiedy wysiadł, uświadomił sobie, że zapomniał zrobić jedną bardzo ważną rzecz – użyć hamulca ręcznego.

Kierowca czuł dwie emocje następujące jedna po drugiej, których na pewno nie mógł ukryć – gniew i wstyd. Z pewnością wyciągnął z tej sytuacji ważną lekcję :)

Nagranie pokazuje mężczyznę wysiadającego z auta, który po chwili w panicznym tempie próbujące zatrzymać turlający się do tyłu pojazd... Jaki był tego finał? Zobaczcie na filmiku!

 

Zaraz po tym jak mężczyźnie udało się wstać, nie zaprzestał kłócenia się, a nawet zaczął obwiniać kierowcę za nim o bycie powodem tego wypadku. Na szczęście kamera złapała wszystko. Wideo zostało udostępnione na jednej ze stron na Facebooku i od razu zebrało mnóstwo reakcji, zostało obejrzane ponad 700 tysięcy razy.

Było wiele komentarzy, na przykład: „To najzabawniejsze z nagrań samochodowych jakie dotychczas widziałem” albo „To właśnie dlatego takie kamery są świetne, dzięki tej tutaj poszkodowany kierowca ma dowód, że to on jest ofiarą, a nie ten awanturnik, bo ciężko byłoby bez tego uwierzyć, że ktoś jest na tyle głupi!”.

Czytaj więcej
Udostępnij znajomym