7 czerwca 2020 (Niedziela)
E Bliźnięta
(23.05 - 21.06)
26.09.2017, 08:29

Brakowało im 60 pensów na taksówkę. Kerowca zabrał je w miejsce, którego się nie spodziewały

KATEGORIA: CIEKAWOSTKI
14010
KATEGORIA: CIEKAWOSTKI

Zabawowe i non-stop śmiejące się ze wszystkiego, mimo powagi sytuacji, nastolatki zostały zamknięte w taksówce i zawiezione pod komendę policji, bo brakowało im 60 pensów, aby zapłacić za usługę. Nie rozumiały, dlaczego mężczyzna robi taką aferę o tak niewielką ilość pieniędzy…

Nastolatki wracały do domu z imprezy i okazało się, że miały za mało pieniędzy, aby zapłacić za taksówkę. Za mało o 60 pensów. Kiedy dowiedziały się, że kierowca nie odpuści im tak małej ilości pieniędzy i uświadomiły sobie, że są zamknięte w aucie, nie potrafiły przestać się śmiać. Może to taka reakcja na stres, może taki humor, a może to już to stężenie alkoholu we krwi… Nagranie z sytuacji wyciekło do sieci.

Jedna z dziewczyn postanowiła udokumentować sytuację, kiedy tłumaczyły kierowcy, że brakuje im 60 pensów zapłaty. Zdenerwowany mężczyzna jednak postanawia wziąć sprawy w swoje ręce i zamyka je w samochodzie starając się wszystko wyjaśnić. Po nieudanych próbach decyduje, że musi je zawieźć na policję, bo sam nie da sobie rady. Yeva (jedna z dziewczyn) czuła się tak rozbawiona, że filmik od razu wrzuciła na swojego Twittera.

Tytułem nagrania było „Kiedy tylko sądziłam, że życie nie może być już dziwniejsze, tej nocy zostałyśmy zabrane na komendę policji, bo zabrakło nam 60 pensów na taksówkę”. Dziewczyny ciągle się śmieją i dziwią, że są zmuszane do zapłacenia takiej małej kwoty. Dlaczego on jest aż tak poważny o tak niewielką kwotę...”, jedna z nich nie dowierza. Kierowca jednak ani myśli się śmiać i pyta nawet, czy ich rodzice mogą być obudzeni, aby wyrównali rachunki. Cała sytuacja skończyła się bez interwencji policji, a nastolatki zostały wyrzucone z taksówki jakieś 20 minut od domu.

 

Taksówkarz postąpił słusznie?

Tak
Nie

Liczba głosujących: 267

Tak - 28%

Nie - 72%

Czytaj więcej
Udostępnij znajomym