4 kwietnia 2020 (Sobota)
Imieniny: Ambroży, Izydor Mira
C Baran
(21.03 - 19.04)
06.08.2017, 14:58

Boisz się szczurów? Te zdjęcia sprawią, że się w nich zakochasz!

KATEGORIA: CIEKAWOSTKI
4873
KATEGORIA: CIEKAWOSTKI

Przygotuj się na dużą ilość „awww”, Diane Özdamar 32-letnia fotograf z Montrealu w Kanadzie, poświęciła swój czas, aby zrobić niesamowicie słodkie zdjęcia szczurków ze schroniska, gotowych do adopcji. Diane zajmuje się wykonywaniem zdjęć tych zwierzaków od 2008 roku. Mówi, że zaczęła to robić, żeby pomóc im znaleźć rodzinę. Po jakimś czasie uświadomiono ją, że jej prace nie tylko pomogły szczurki adoptować, ale też dzięki nim niektórzy ludzie przezwyciężyli swoją fobię do nich.

Pani fotograf od długiego czasu sama adoptuje i daje dom szczurkom, przyznała że miała nawet 14 zwierzaków na raz! „Dla mnie są one jak małe pieski połączone z kotami”, mówi, po czym dodaje „Są bardzo mądre, okazują miłość i lojalność. Lubią się bawić, a nawet gonić sznurki jak koty”.

Według Diane największą wadą szczurów jest to, jak krótko żyją. „Tak bardzo się do nich przywiązujesz, że ciężko jest znieść stratę. Jednak czas z nimi spędzony wszystko wynagradza. Szczury śmieją się jak je łaskoczesz! Ludzie po prostu nie są w stanie słyszeć częstotliwości w jakich one to robią. Szczurki są bardzo pomocne względem siebie i się sobą opiekują nawzajem.”

Boicie się szczurów?

Tak
Nie
Po zobaczeniu tych zdjęć już się nie boję

Liczba głosujących: 124

Tak - 19%

Nie - 73%

Po zobaczeniu tych zdjęć już się nie boję - 8%

Czytaj więcej
Udostępnij znajomym