1 kwietnia 2020 (Środa)
C Baran
(21.03 - 19.04)
03.10.2017, 12:37

Niemka o blond włosach postanowiła... zostać czarnoskórą modelką z dużym biustem!

KATEGORIA: CIEKAWOSTKI
52290
KATEGORIA: CIEKAWOSTKI

Czyli jak białoskóra modelka z niemal rekordowymi piersiami rozmiaru 32S wydała 50 tysięcy funtów na operacje plastyczne i teraz utożsamia się jako „czarnoskóra kobieta”. 28-latka straciła bardzo dużo czasu i pieniędzy, aby wyglądać tak...

Martina Big

Zyskała popularność występując w dobrze znanym programie telewizyjnym Maury Show, gdzie powiedziała: „Jestem dumną posiadaczką czarnej skóry”. Mówi też, że kiedy kolor zacznie blednąć nie będzie się czuła mniej sobą, po prostu zainwestuje w kolejne przyciemnianie skóry. Nie mogę się doczekać, żeby pojechać do Afryki, słyszałam że jedzenie tam jest wyśmienite”. Ponoć czuje się lepiej wewnątrz będąc czarnoskóra.

Tutaj widzimy Martinę jeszcze przed operacjami plastycznymi

Jej chłopak również przyjmuje zastrzyki przyciemniające pigment skóry. Kobieta mówi, że nie chce urazić nikogo, kto od urodzenia ma jej upragniony kolor skóry, mimo że wielu czuje się atakowanymi, robi to tylko dla siebie i nie mówi o tym z nikim, kto nie chce z nią o tym rozmawiać. Kiedy zaczynała operacje plastyczne jej wizja była całkiem inna, bo chciała wyglądać jak żywa lalka Barbie, jednak po drodze plany uległy zmianie.

Kobieta brała inspiracje z Pameli Anderson. Martina również chce być wpisana do Księgi Rekordów Guinessa jako kobieta z największymi piersiami na świecie i brakuje jej naprawdę niewiele, bo zaledwie pięciu centymetrów w wielkości i obwodzie. Jedna kobieta z publiczności powiedziała: „Nie jestem zadowolona ani też nie wspieram całego tego dziwactwa. Jestem czarnoskórą kobietą i nie uważam, że to jest fajne, to jest smutne i żałosne. Wydaje mi się, że Martina może mieć problemy z głową”, następna osoba jednak dodała: „Martina wyglądasz pięknie w naszym kolorze. Nie obchodzi mnie co inni ludzie robią ze swoim życiem i ciałem o ile sprawia to, że są szczęśliwi”. Niektórzy uważają, że Martina będzie pięknym przykładem dla tych, którzy rozjaśniają sobie skórę, że ciemna skóra również jest piękna i wielu marzy o tej karnacji.

Czytaj więcej
Udostępnij znajomym