31 marca 2020 (Wtorek)
C Baran
(21.03 - 19.04)
10.09.2017, 12:29

 Aresztowana kobieta wymyka się z kajdanek i ucieka policyjnym radiowozem! [VIDEO]

KATEGORIA: CIEKAWOSTKI
10460
KATEGORIA: CIEKAWOSTKI

Niektórzy ludzie mają duży talent do wymykania się z niebezpiecznych sytuacji. Jedną z takich osób jest Jennifer. Kobieta z Alexandrii tylko powiększyła ilość swoich zarzutów przeciw prawu po tym, jak niczym Harry Houdini, wymknęła się po aresztowaniu z kajdanek i uciekła policyjnym radiowozem, w którym została zamknięta.

35-letnia Jennifer Hillard została pociągnięta do odpowiedzialności karnej w sądzie w Douglas pod zarzutami kradzieży samochodu, posiadania metaamfetaminy i prowadzenia pojazdu pod jej wpływem. Policja i straż pożarna pewnego dnia około godziny 19, dostały zawiadomienie o alarmie pożarowym i dymie wydobywającym się z jednego z budynków. Kiedy dotarli do apartamentu ogień znajdował się tylko w pokoju gościnnym i szybko udało się go ugasić.

Chwilę później zauważono nogę wystającą z sufitu w pralni. Jeden z oficerów wziął drabinę i starał się tam dostać, ale kobieta spadła wraz z płytkami na suficie na podłogę i z pewnością nie było to miękkie lądowanie. Policjanci zapytali dlaczego była akurat tam, ona odparła, że starała się uciec, jednak mężczyźni szybko znaleźli szklaną lufkę z metaamfetaminą przy kobiecie i doszli do prostego wniosku. Zdecydowano zakuć ją w kajdanki i odeskortować na komendę policji.

Jednak po zamknięciu jej w radiowozie stało się coś dziwnego, pojazd zaczął się „sam” poruszać, a wkrótce później był już daleko od miejsca zdarzenia.

Nagranie z wewnątrz radiowozu pokazuje jak Hillard zwinnie uwalnia się z kajdanek, przenika niczym wąż przez szybę oddzielającą przednie i tylne siedzenia, zasiada w miejscu kierowcy i w panicznym pośpiechu odpala samochód i odjeżdża. Licznik prędkości ponoć pokazywał prędkość przekraczającą nawet 200km/h!

Oczywiście szybko zaczął się pościg, który skończył się dzięki blokadzie na drodze, którą przewidywali, że przestępczyni pojedzie. Podejrzana nie chciała współpracować z policją, więc została w więzieniu aż do czasu rozwiązania całej sprawy.

Czytaj więcej
Udostępnij znajomym