18.09.2017, 17:39

7 imprezowych wyzwań - challenge accepted czy wymiękasz?

KATEGORIA: CIEKAWOSTKI
3152
KATEGORIA: CIEKAWOSTKI

1. Pizza z dodatkami

Impreza, macie ochotę na pizzę, przechodzicie do wyboru dodatków i… może macie ochotę na coś nowego? Przygotujcie lub kupcie spody do pizzy, na karteczkach wypiszcie dodatki i losujcie po kolei – każdy wylosowany dodatek będzie musiał wylądować na pizzy, następnie zostać pokryty warstwą sera, zapieczony i zjedzony. Ciekawi smaku pizzy z żelkami, szpinakiem, masłem orzechowym, tuńczykiem i plastrami cytryny? Smacznego!

2. Makijaż na ślepo

Wyzwanie raczej dla żeńskiej części użytkowników, ale jeśli są tu mężczyźni, którzy odważą się go podjąć – czekamy na zdjęcia! Wyzwanie polega na zawiązaniu oczu i wykonaniu makijażu drugiej osobie, następnie zmiana i… wychodzicie na miasto!

3. Smoothie

Wrzucacie do blendera 5 składników, miksujecie, a zadaniem drugiej osoby jest odgadnąć co kryje się w koktajlu. Smoothie bananowo-keczupowe z dodatkiem sera pleśniowego, papryki chili i szprota… brzmi jak fit opcja!

4. Cebula

Kto pierwszy zje całą cebulę zyska tytuł naczelnego cebularza!

5. Wasabi

W każdej rundzie zjadacie po łyżeczce wasabi. Kto wymięknie jako pierwszy, a kto zostanie mistrzem zielonego chrzanu?

6. 5 pączków w 5 minut

Ostrzegamy – po tym wyzwaniu konieczna może być wizyta u diabetyka. Ale z drugiej strony to doskonała okazja do pochłonięcia góry pączków bez wyrzutów sumienia!

7. Zjesz czy założysz

Znów losujecie, a następnie podejmujecie decyzję: wolicie zjeść czy włożyć na siebie wylosowany przysmak? Jeśli decydujecie się na ubranie losujecie na jakiej części ciała się on znajdzie. Niestety z salcesonem na twarzy raczej nie będziecie wyglądać tak oszałamiająco, jak ta pani ze stocka. 

Czytaj więcej
Udostępnij znajomym