5 czerwca 2020 (Piątek)
E Bliźnięta
(23.05 - 21.06)
04.06.2017, 11:17

59-latkę zmuszono do przeprowadzki, bo lubi opalać się topless

KATEGORIA: CIEKAWOSTKI
9494
KATEGORIA: CIEKAWOSTKI

Nie stroniąca od opalania się topless we własnym ogrodzie 59-letnia kobieta twierdzi, że naciski ze strony zazdrosnej o męża sąsiadki zmusiły ją do przeprowadzki.

Pochodząca z Devon w Anglii Maria-Louise Warner zmuszona została do opuszczenia swojego domu po tym, jak mieszkająca w przylegającym domu kobieta „zamieniła jej życie w piekło” tylko z obawy przed tym, że widok rozebranej 59-latki rozbudzi w jej mężu najbardziej prymitywne instynkty

Kłopotliwa sąsiadka Marii-Louise codziennie krzyczała na opalającą się na swojej prywatnej posesji kobietę, nakazując jej, żeby się okryła, a nawet zabraniała swojemu partnerowi wychodzić na dwór, dopóki ceniąca sobie swobodę, a stłamszona takimi uwagami 59-latka nie schowała się w cieniu.

Do domu Marii-Louise często przyjeżdżała nawet policja, wezwana pod fałszywym pretekstem przez sąsiadkę. Zrezygnowana 59-latka w końcu poddała się i zaledwie po roku walki z wściubiającą nos w nie swoje sprawy mieszkanką domu obok sprzedała swoją wymarzoną willę, a następnie przeprowadziła się do znacznie tańszego mieszkania we Francji.

Kobieta przyznaje, że już pierwszy kontakt z sąsiadką zapowiadał problemy - podczas gdy mąż kobiety wyszedł na spotkanie wprowadzającej się do okolicy Marii z otwartymi ramionami, ona sama wolałaby chyba zapomnieć o istnieniu 59-latki

Codziennie mówiłam sąsiadowi dzień dobry – i tyle. Mam dwa psy, Labradora i Chihuahuę, więc z nimi też się z reguły witał”, Maria-Louise mówi o swojej relacji z mężem zazdrosnej kobiety.

W lecie było bardzo gorąco, więc opalałam się, także beż biustonosza, bo dlaczego by nie?”, wyjaśnia 59-latka, „Przecież to znacznie lepiej wygląda, kiedy jest się równo opalonym. Nie spacerowałam po ogrodzie nago, nie wystawiałam się na niczyj widok”, dodaje.

„Dla sąsiadki nawet to było już za dużo. Ciągle plotkowała na temat mojej figury”, przypomina sobie Maria-Louise. Dopiero po przeprowadzce do Francji, gdzie prawo nie nakazuje kobietom zasłaniać piersi, 59-latka nareszcie czuje się swobodnie. Jednak nawet tam amatorka opalania się topless z grzeczności skonsultowała się z policją, żeby upewnić się, że nikomu nie będzie przeszkadzała

Czytaj więcej
Udostępnij znajomym