7 kwietnia 2020 (Wtorek)
Imieniny: Donata Krystian
C Baran
(21.03 - 19.04)
19.11.2017, 15:19

5 oznak, że jesteś mu obojętna

KATEGORIA: CIEKAWOSTKI
16290
KATEGORIA: CIEKAWOSTKI

Jest różnica, między byciem lubianą, a docenianą przez mężczyznę. To jak Cię traktuje, mówi o tym, co tak na prawdę do Ciebie czuje. Nie myśl o tym, jak chciałabyś żeby było, spójrz na rzeczywistość taką jaka ona jest. Zauważenie po jakimś czasie, że jesteś dla niego nikim, kiedy Ty liczyłaś na coś więcej może być bardzo bolesne, dlatego poniżej znajdziesz 5 oznak, które powinny zapalić w Twojej głowie czerwoną lampkę...

1. Relacja sprawia wrażenie jednostronnej

Związek jest nic nie warty, jeśli całe zaangażowanie, poświęcenie i oddanie wychodzi tylko z jednej ze stron. Pamiętaj, że do tanga trzeba dwojga i jeśli uczucia między wami wymagają pracy, to musicie działać wspólnie.

2. On jest ciągle czymś zajęty...

...ale nigdy nie jesteś to Ty. Zwłaszcza jeśli na początku Waszej znajomości miał mnóstwo wolnego czasu, a teraz bez przerwy znajduje powód, przez który nie może wyjść z Tobą na kolację, obejrzeć filmu, czy chociaż przejść się na krótki spacer. Gdybyś była dla niego ważna, walczyłby o każdą sekundę spędzoną z Tobą, bez wymówek, bez kłamstw, bez niedotrzymanych obietnic.

3. Dosłownie musisz błagać o jego uwagę

To boli, kiedy jesteśmy ignorowani przez osobę, na której uwadze zależy nam najbardziej. Jeśli on nie jest zainteresowany Twoimi problemami, nie obchodzą go Twoje potrzeby, lepiej odpuść sobie. Ktoś, kto nie jest w stanie poświęcić Ci swojej uwagi, nie zasługuje na Twoją uwagę.

4. Straciłaś poczucie bycia dla niego najważniejszą

Gdyby on chciał Cię w swoim życiu, nie musiałabyś walczyć w nim o miejsce dla siebie. Nie stawiaj go na pierwszym miejscu w swoim sercu, jeśli Ty dla niego jesteś tylko opcją!

5. Brak randek i poważnego traktowania

Czujesz, że on nie traktuje Cię na serio? Masz wrażenie, że tylko ze sobą sypiacie, a on nie traktuje Cię jak swojej dziewczyny? To jasny znak, że jesteś mu obojętna!

 

Wymagaj od innych tyle, na ile zasługujesz. Pamiętaj, że to Ty decydujesz o tym, jak ludzie Cię traktują. Twoja miłość nie wystarczy, kiedy osoba którą kochasz nie darzy Cię szacunkiem, poniża Cię i nie oddaje się tak, jak Ty jej. Lepiej złamać sobie serce niż tkwić w nieudanym związku, który nie ma szans na przetrwanie. Kiedy to sobie uświadomisz będziesz mogła ruszyć na przód, w poszukiwaniu kogoś, dla kogo będziesz całym światem!

Czytaj więcej
Udostępnij znajomym