3 czerwca 2020 (Środa)
E Bliźnięta
(23.05 - 21.06)
07.07.2017, 11:26

11 rzeczy, które zrozumiesz tylko jeśli przyjaźnisz się z kimś od dzieciństwa

KATEGORIA: CIEKAWOSTKI
26303
KATEGORIA: CIEKAWOSTKI

1. Macie setki różnych, najprawdopodobniej upokarzających, zdjęć – to chyba nie jest trudne do zrozumienia, byliście przecież ze sobą przez wszystkie momenty życia, nawet te najdziwniejsze!

2. Posiadacie tysiące różnych historii o sobie nawzajem – i lubicie sobie o nich przypominać, bo przecież dobrze jest porozmawiać o tym, jak ktoś spadł z huśtawki kiedy miał siedem lat ;)

3. Nie ma już między wami obrzydzenia – kiedyś jeszcze niepokoiły was wymioty, teraz tylko pomagacie sobie nawzajem wstać po wypiciu o kilka drinków za dużo i pomagacie drugiej osobie sprzątać.

4. Uważasz siebie za członka rodziny Twojego przyjaciela i vice versa – nie można nikogo za to obwiniać, bo wasze rodziny uważają tak samo. Ba, czasem nawet można by pomyśleć, że Twoja mama kocha twojego przyjaciela bardziej od Ciebie!

5. Niemożliwym jest okłamać się nawzajem – po tylu latach znacie się już za dobrze, żeby nie przeczytać jak z otwartej książki swoich zamiarów. Próbujesz go oszukać? Nie tym razem… Ani następnym... Ani żadnym…

6. Stajesz się zazdrosny, kiedy Twój przyjaciel poznaje kogoś nowego – bo co jeśli polubi go bardziej niż Ciebie? Mimo że to prawie niemożliwe po tym co razem przeszliście, strach zawsze pozostaje.

7. Potrafisz wymienić wszystkich byłych swojego przyjaciela – każdy związek, z setką szczegółów – jak się zaczął, jak się skończył, kto, gdzie, czemu, bo przechodziliście przez to wszystko razem.

8. Macie żarty i nawiązania, które tylko dwoje z was rozumie – i nieważne jak niezręczna sytuacja i tak obydwoje potraficie się z tego śmiać. Mimo że innych przyprawia to o niezręczne dreszcze, to wam przypomina dawne czasy, więc dlaczego mielibyście się powstrzymywać? :)

9. Nigdy nie wstydzicie się zachowywać głupkowato kiedy się spotykacie – bo to przecież duża część tego, dlaczego tak dobrze się ze sobą dogadujecie, bo się siebie nie wstydzicie siebie, a to już połowa sukcesu!

10. Nawet jeśli nie widzieliście się przez długi czas to zawsze macie wrażenie, że rozmawialiście przed momentem – bo nie ma znaczenia gdzie jesteście i kiedy się widzieliście, zawsze pozostaniecie dla siebie najważniejszą osobą na świecie.

11. Najważniejsze decyzje waszych żyć były podjęte razem – bo tak robią przyjaciele. Poprzez te decyzje o pójściu na imprezę i zakupach aż do zakończenia lub rozpoczęcia związków.

Czytaj więcej
Udostępnij znajomym