2 kwietnia 2020 (Czwartek)
C Baran
(21.03 - 19.04)
20.07.2017, 12:47

10 Zdjęć rentgenowskich, które przyprawią Cię o zawroty głowy!

KATEGORIA: CIEKAWOSTKI
4784
KATEGORIA: CIEKAWOSTKI

To dosyć niesamowite co czasem lekarze znajdują w ciele ludzi albo zwierząt. Często nie nasuwa się nawet pytanie „dlaczego?” ale bardziej „jak?”. Wiele przypadków do tej pory nie doczekało się wyjaśnienia, ale takie jest życie… Nie jest nam dane wiedzieć wszystko!

1. Gwóźdź

Zaskakujące jest jak wielu ludzi potrafi wbić sobie gwóźdź prosto w czaszkę nawet o tym nie wiedząc (uwierzcie na słowo).Powyższe zdjęcie jest od mężczyzny z Korei, który do lekarza przyszedł z objawami bólu głowy!

2. Granat

Znalezione w brzuchu terrorysty. Jaki był jednak plan? Chyba on sam nie przemyślał tego zbyt dobrze, bo nie ma opcji na detonację granatu od wewnątrz.

3. Ogromny kamień nerkowy

Kamień nerkowy o średnicy niemal osiemnaście centymetrów. Lekarze, który operowali na tym pacjencie przyznali, że po wyjęciu wyglądał jak zdeformowane jajo strusie.

4. Telefon komórkowy

Tutaj akurat mamy dobre wyjaśnienie, bo ktoś po prostu chciał nadal był połączony ze światem w więzieniu, a nie było zbyt wielu opcji przemycenia przez mury telefonu, więc trzeba było pomyśleć o mniej konwencjonalnych sposobach…

5. Wiertło

Wiertło przechodzące przez oko i wychodzące tyłem głowy. Takie właśnie wypadki zdarzają się pracownikom budowy. Co najbardziej zaskakujące – pacjent przeżył.

6. Nożyczki

Historia tego zdjęcia jest taka, że pewien Chińczyk pożyczył nożyczki, aby wyczyścić sobie zęby po posiłku, jednak przez opowiedziany przez kogoś żart zaczął się śmiać i przypadkiem je połknął.

7. Nóż

Utknął między żołądkiem a przełykiem biednego psa. 33 centymetrowy nóż. Co najgorsze – pupil musiał czekać 4 dni na operację. To musiały być najgorsze 4 dni dla właściciela w życiu.

8. Pierścionek zaręczynowy

Pewien Meksykanin planując oświadczenie się swojej ukochanej ukrył pierścionek zaręczynowy w milk-shake’u. Nieszczęśliwie jednak dla niego, kobieta musiała być tego dnia bardzo spragniona, bo nie zauważyła nawet przedmiotu w napoju, co ostatecznie skutkowało przymusową operacją i… odroczeniem oświadczyn.

9. Dużo gwoździ!!!

Zdjęcie ofiary post mortem, która była, wtedy uważano, zabita pistoletem na gwoździe. Po tym zdjęciu nikt już nie miał żadnych wątpliwości...

10. Żarówka

Jak udaje się komuś utknąć w sobie żarówkę? Tego nie wiemy, ale więzień, na którym prowadzono operację był równie zaskoczony jak lekarze, którzy się nim zajęli.

Czytaj więcej
Udostępnij znajomym