2914
2015 Kwiecień 22 przez HugoB

Czasem nawet najbardziej niewinne przewinienia z przeszłości mogą się na nas zemścić z wielką siłą. Przekonała się o tym na własnej skórze hollywoodzka gwiazda Mila Kunis. Oskarżona została przez mieszkającą na Ukrainie przyjaciółkę z dawnych lat o kradzież... przydomowej kury.

Jak gdyby sama ta insynuacja nie była wystarczająco absurdalna, skierowane w stronę aktorki pretensji dotyczą zdarzenia sprzed ponad dwudziestu lat.

Piosenkarka Kristina Karo utrzymywała kontakt z 7-letnią Milą kiedy obie były małymi dziewczynkami. Twierdzi, że gwiazda „Czarnego łabędzia” zawsze zazdrościła jej najlepszego dziobatego przyjaciela, sympatycznej kury Doggie. Jeszcze jako dzieci dawne koleżanki bawiły się często na terenie ukraińskiego gospodarstwa należącego do rodziców Kristiny. Piosenkarka, jest więcej niż pewna, że to właśnie Kunis odpowiada za zniknięcie skrzydlatego zwierzaka. 

Teraz pani Karo, podobnie jak jej słynniejsza ex-psiapsiółka, przeprowadziła się do Los Angeles w pogoni za karierą marzeń. W groteskowej sprawie domaga się od Mili zadośćuczynienia w wysokości 5.000 dolarów za szkody na zdrowiu psychicznym, jakie rzekomo wywołało u niej uprowadzenie ukochanego zwierzątka. Kristina dramatycznie wyznaje, że wynikające z utraty zwierzęcia stres i trauma przymusiły ją do regularnych wizyt u psychiatry, a także „odwiodły od realizowania się w branży”.

Biorąc pod uwagę niewielką kwotę roszczeń jak i materiałów „promocyjnych”, za pomocą których ukraińska piosenkarka „reklamuje” swoją działalność, pozwolimy sobie ostrożnie zasugerować, że nie powodzi jej się w Ameryce najlepiej. Nagły nawrót urazu psychicznego, który skłonił ją do wysunięcia oskarżeń, to podobno efekt przeprowadzki i faktu, że kiczowata skandalistka znajduje się „w bezpośredniej bliskości” koleżanki z dawnych lat.

 

Kristina Karo utrzymuje, że nasilenie się negatywnych wspomnień pchnęło ją ponownie do umówienia regularnych wizyt u terapeuty. Podejrzewamy, że kobieta może mieć poważniejsze powody do rozmowy z lekarzem...

Wybrane dla Ciebie: