20868
2014 Luty 24 przez
Czy wy też macie czasem wrażenie, że zdjęcia na okładki znanych magazynów przestały przedstawiać rzeczywistość? Osoba na zdjęciu wszystko musi mieć idealne: fryzurę, jedwabistość i kolor skóry, makijaż, uśmiech, grubość ramion.. A korektorzy zajmujący się poprawianiem wyglądu gwiazd przestają zachowywać jakiekolwiek granice. Poniżej przedstawiamy przejaskrawione wyobrażenie o możliwościach Photoshopa.

Prawa ręka Faith Hill tajemniczo pojawia się i znika, zaś lewa dziwnie chudnie..

Na tych zdjęciach widać w jaki sposób planowane i nanoszone są poprawki..

Odchudzanie twarzy i ramion, wzmacnianie koloru, poprawianie fryzury przez usuwanie włosów z jednego miejsca i dodawanie ich gdzie indziej. To dopiero początek możliwości jakie zdolnym grafikom daje Photoshop.

Jeśli się dobrze przyjrzycie, to zobaczycie podobne zmiany na tych dwóch zdjęciach..

Przemieszczanie owłosienia i pępka nie stanowi problemu, tak samo jak poprawianie biustu, odchudzanie i przebieranie osób ze zdjęć.. i tak w prosty sposób mamy bezinwazyjną zmianę płci.

Spójrzecie też tutaj: Photoshopowe odmładzanie żaby.

Wystarczy: odchudzić, przemieścić oko bliżej brzucha, dodać ogon, nadać skórze gładkości i zmienić tło. I tak żaba znów staje się kijanką.

To samo możemy zrobić z pogodą na pustyni..

Zamalować pęknięcia, rozpogodzić niebo i czujesz się jak bóg pustyni.

A tutaj prosty przepis jak z wana otrzymać airbus.

Aby otrzymać samolot należy: wygładzić przód, dodać i zmniejszyć okienka, dodać skrzydła z silnikami. Należy też pamiętać o otoczeniu: chmurach pod spodem i z tyłu przetykanych błękitem nieba.

I jeszcze bardziej abstrakcyjne ulepszenia..

Jak sprawić by Georgia(stan w USA) była bardziej kobieca: odchudzić, Atlantę przykryć seksownym dekoltem, dodać Los Angeles.

Jak zamienić czasopismo dla mężczyzn we francuskie czasopismo o modzie:

Należy wziąć okładkę dowolnego czasopisma, zamienić tytuł na "Vogue", resztę nagłówków przetłumaczyć na francuski, a jelenia ze zdjęcia przerobić na seksowną kobietę.

I najbardziej żałosna poprawka:

Aby WC zamienić na krzesło należy: zmienić materiał, z którego jest zrobiony na drewno, zakryć dziurę, dodać seksowne nogi i już.