1900
2015 Lipiec 29 przez azure

Miasto Portland w USA jest bardzo znane z powodu ogromnej ilości amatorskich browarów (posiada ich najwięcej na świecie). Oferuje dzięki temu najlepsze piwo w całych Stanach Zjednoczonych. Ostatnie zdarzenia sprawiają jednak, że przyczyna sławy miasta może ulec zmianie...

Wyobraźmy sobie sytuację, w której wychodzimy z domu i mijając znaną nam okolicę dochodzimy do wniosku, że coś jest nie w porządku. Nie potrafimy jednak na pierwszy rzut oka określić co. Tego właśnie doświadczyli mieszkańcy Portland.

Co odróżniało tego dnia miejski widok od codziennej wersji? Setki fallicznych kształtów w powietrzu. Brzmi niewiarygodnie, prawda? Na niemal każdej z linii wysokiego napięcia były powieszone... sztuczne penisy.

Cała sytuacja wywołała mieszane reakcje mieszkańców: od szoku, przez zażenowanie, po oburzenie. Jedno było wspólne: chęć uwiecznienia kuriozum na zdjęciach, które potem zalały portale społecznościowe. Co więcej, zamieszanie w Portland ściągnęło do miasta media z całego kraju, włączając w to tak poważne stacje telewizyjne jak BBC czy CNN.

Jak dowiedzieli się reporterzy z okolicy, za żartem stoi kobieta, która pragnie jednak pozostać anonimowa. Zgodnie z informacjami z jej bloga to artystka, która wraz ze znajomymi zakupiła 10 000 seks zabawek, które nie nadawały się do sprzedaży z uwagi na wady fabryczne.

Zdradziła ponadto, że to nie koniec seksualnego terroru w Portland i w bliżej nieokreślonej przyszłości jego mieszkańcy mogą spodziewać się powtórki z rozrywki. Na uwagę zasługuje pewien schemat: duże i białe sztuczne penisy zostały połączone w pary z pomarańczowymi, co wskazuje, że działanie może nosić znamiona performance'u. Ciekawe jednak, czy kiedy policji uda się schwytać dowcipnisia, również będzie zasłaniać się sztuką?

Co sądzisz o zainstniałej sytuacji?

To bardzo zabawne!
Niesmaczne

Wybrane dla Ciebie: