2794
2015 Październik 18 przez azure

Pewien troskliwy ojciec z Wirginii w USA wpadł w szał, gdy zobaczył, że jego córka wygadała przez telefon ponad... 2000 złotych! Uznał wówczas, że słowna reprymenda czy uziemienie w domu to zdecydowanie za mała kara. Co może być gorszego dla młodej dziewczyny od odebrania jej telefonu? Kłódka na wszystkich szafach z ciuchami i kosmetykami!

Niektóre życiowe sytuacje wymagają zastosowania nadzwyczajnych środków. Jared, ojciec dziewczyny, nie miał niestety wyboru, zwłaszcza, że to nie pierwszy raz, kiedy Julia przegięła z rachunkiem telefonicznym. Po powrocie do domu ze szkoły nie było jej jednak do śmiechu. Wszystkie jej szafy były pozapinane na zamki szyfrowe, a na każdym z nich znajdowała się karteczka z tajemniczą liczbą.

Liczby wyznaczały ilość "dobrych uczynków", jakie musi wypełnić, aby odzyskać dane części garderoby. Jared spodziewał się sprzeciwu ze strony córki, jednakże rzekomo zniosła karę nad wyraz dobrze. Ostatni zamek zniknął po tygodniu, a Julia zyskała lekcję, która na pewno przyda jej się w przyszłości.

Czy uważasz, że kara była adekwatna do przewinienia?

Tak
Nie