2706
2015 Wrzesień 30 przez azure

W ostatnich dniach w mediach społecznościowych furorę zrobiło zdjęcie kobiety, która pomyliła piankę do włosów z silikonem sanitarnym wykorzystywanym w uszczelnianiu drzwi i toalet.

Fotografia tajemniczej kobiety pojawiła się na profilu jednej z osób pracujących w szpitalu, gdzie przyjęto kobietę. Sytuacja prawdopodobnie miała miejsce w Europie Wschodniej. Nieuwaga sprawiła, że jej próby upiększenia fryzury skończyły się tragicznie. No dobra, może tragicznie to za dużo powiedziane. Jej włosy w każdym razie są prawdopodobnie do dziś w opłakanym stanie.

Przypadek ten pokazuje jak istotne w codziennym życiu jest czytanie etykiet kosmetyków, z których korzystamy. Bohaterka zdjęcia pomyliła mus do włosów z... pianką służącą do uszczelniania urządzeń sanitarnych, a także drzwi. Oczekując na pomoc lekarzy jej mina nie wskazuje w żadnym razie na zadowolenie. Ciężko się dziwić, substancja budowlana stworzyła na jej głowie poliuteranowy hełm.

Prawdopodobnie usiłowała sama poradzić sobie z problemem, na co wskazują liście oraz inne przedmioty, które nie chciały odkleić się od jej nowej fryzury. Eksperci z branży zgodnie twierdzą, że pianka jest niezastąpiona w wielu domowych sytuacjach. Niestety wykorzystanie jej jako produkt do włosów nie jest zdecydowanie jednym z nich.

Wybrane dla Ciebie: