4765
2016 Marzec 31 przez

Pierwsze na świecie piwo waginalne powstanie... w Polsce. Na portalu Indiegogo gromadzącym fundusze w sieci trwa akcja zbierania pieniędzy na ten budzący pragnienie projekt. Piwo ma powstawać z wykorzystaniem kwasu mlekowego, wyizolowanego z waginy czeskiej modelki. Do tego celu wybrano   seksowną modelkę - Alexandrę Brendlovą, której zdjęcia zamieszczamy poniżej. 

Oto jak zachwalają pomysł jego przyszli producenci:

„Wyobraź sobie kobietę swoich marzeń, swój przedmiot pożądania. Jej urok, jej zmysłowość, jej pasję... Spróbuj jej smaku, poczuj jej zapach, usłysz jej głos... Wyobraź siebie, jak masuje cię namiętnie i szepcze do ucha wszystko, czego zapragniesz. Teraz uwolnij swoje fantazje i wyobraź sobie, że za pomocą magicznej różdżki można to zamknąć w jednej butelce piwa…”.

Yoni to indyjskie określenie żeńskich organów płciowych spotykane m.in. w Kamasutrze

Pomysłodawca projektu, The Order Of Yoni, to spółka z warszawskiej Saskiej Kępy i zajmuje się (z tego co nam wiadomo) hurtową sprzedażą alkoholi.

"Odkryliśmy proces przekazywania istoty jej kobiecości i instynktów poprzez izolację bakterii kwasu mlekowego z jej pochwy", chwalą się przyszli producenci piwa.

Z założonego celu 150.000 Euro na realizację projektu na razie udało się zebrać niespełna 200

Film promujący przedsięwzięcie:

Jeżeli trafi na półki, skusicie się?

Tak
Nie