4063
2015 Lipiec 30 przez azure

Para Brytyjczyków z Wilnecote w hrabstwie Staffordshire wyniosła radzenie sobie z popędem seksualnym na całkowicie nowy poziom.

Gavin Wain i Lisa Kerley spędzali razem dzień, kiedy strzała Amora trafiła ich ze zwielokrotnioną siłą. Nie potrafili oprzeć się pokusie oraz swojemu libido, co skończyło się kilkoma namiętnymi chwilami wewnątrz budki telefonicznej. W biały dzień, w samym środku miasta.

Z uwagi na to, że przechodnie zareagowali natychmiastowym wyciągnięciem telefonów, całe zdarzenie zostało uwiecznione na zdjęciach. Te z kolei zawitały na okładki gazet w całym Zjednoczonym Królestwie oraz w internecie.

Para wcale nie planowała się ukrywać. Wręcz przeciwnie – z rozbawieniem udzielili wielu wywiadów, w których tłumaczą swoje gorszące zachowanie. Twierdzą, że nie rozumieją, dlaczego media robią tak wielki szum wokół zwyczajnej ludzkiej potrzeby.

„Nie sądziłam, że ktoś może nas zobaczyć”, powiedziała w jednym z wywiadów Kerley. „Nie wydaje mi się, że zrobiliśmy coś złego. Lubimy to robić poza domem i nikogo przy tym nie krzywdzimy”, dodała z uśmiechem.

Figlarny nastrój napadł parę po wypiciu pewnej ilości alkoholu w lokalnym sklepie monopolowym. Kiedy wracając do domu mijali budkę telefoniczną, Wain zapytał Kerley, czy nie ma ochoty na szybką zabawę w jej wnętrzu. Miała. Już po chwili oboje stali w niej ze spuszczonymi spodniami.

Przejeżdżający motocyklista zatrzymał się na moment, gdy zobaczył kochanków i wykonał im zdjęcie. Ono z kolei pojawiło się w brytyjskim dzienniku The Sun. Sprawę podchwyciła reszta większych tabloidów robiąc z niej sensację na cały kraj.

Para nie zamierza przepraszać za to, co zrobili. „Lubimy seks poza domem – jest zdrowy i bardzo podniecający” – powiedzieli dla The Sun.

Czy para powinna zostać ukarana?

Tak, to niegodne zachowanie
Nie, nie można karać ludzi za okazywanie sobie uczuć