3305
2015 Listopad 23 przez musang

Możesz prowadzić swoje zwykłe, niczym nie wyróżniające się życie, aż pewnego razu ktoś Cię przyuważy i stwierdzi, że wyglądasz identycznie jak kreskówkowy bohater którejś popularnej bajki. Potem tylko wystarczy, żeby twoje zdjęcie trafiło do internetu, byś został uznany oficjalnie za prawdziwego Popeye'a czy Shreka. To dokładnie spotkało osoby, o których opowiadamy poniżej.

Trudno w to uwierzyć, ale w naszej rzeczywistości także można spotkać prawdziwego Popeye'a. Tak często nazywa się Mustafę Ismaila, który figuruje w Księdze Rekordów Guinnessa jako posiadacz największych bicepsów na świecie - mają one niemal 79 centymetrów w obwodzie.

Tytułowa bohaterka animowanego serialu dla dzieci Dora poznaje świat także ma swojego sobowtóra w naszym świecie - jednak ta dziewczynka nie wygląda na aż tak ciekawską i rozbawioną.

Ten starszy pan to dokładna kopia Carla Fredricksena z filmu Odlot. Ciekawe, czy także ma w planach niezwykła podróż powietrzną.

Oto kolejny mężczyzna, który wyglądem do złudzenia przypomina bohatera kreskówki Beavis i Butt-head. Chociaż akurat w tym przypadku nie ma się chyba czym chwalić.

Jeśli ktokolwiek mógłby się wcielić w rolę Meg z serialu Family Guy, to zdecydowanie powinna to zrobić kobieta ze zdjęcia powyżej.

To dopiero może być niespodzianka dla wielu z was. Kreskówkowy Shrek powstał na podstawie wyglądu prawdziwego człowieka! Nazywał się on Maurice Tillet i mimo ogrowatej postury był bardzo inteligentnym mężczyzną, pisarzem i poetą, który władał 14 językami. Urodził się w 1903 roku i cierpiał na akromegalię - chorobę spowodowaną nadmiernym wydzielaniem hormonu wzrostu. 

W tym przypadku podobieństwo rodziny królewskiej do Kopciuszka, jej wymarzonego księcia i niegodziwych sióstr jest raczej sytuacyjne, ale tworzy całkiem dowcipne porównanie. 

Ned Flanders z Simpsonów także znalazł swego sobowtóra w prawdziwym świecie. Najwyraźniej odpowiednia fryzura i garderoba potrafią zdziałać cuda.

A oto i Peter Griffin z Family Guy we własnej osobie - tyle że poza światem animowanego serialu.

Tych mężczyzn nie trudno porównać z najpopularniejszymi braćmi w świecie gier - Mario i Luigi z uniwersum Nintendo.

Do kompletu osób wyglądających jak popularne postaci z kreskówek mamy jeszcze Erica Cratmana z South Parku.

Wybrane dla Ciebie: