1834
2015 Wrzesień 11 przez azure

W trakcie pogrzebu pewnego Tajwańczyka miał miejsce występ striptizerek. Został on zorganizowany przez małżonkę mężczyzny.

Przysięga składana w trakcie ślubu zawiera formułę, zgodnie z którą zobowiązujemy się być oddanymi swojemu partnerowi aż po grób. Pewna kobieta z Tajwanu potraktowała ją bardzo poważnie i poszła o krok dalej, spełniając kontrowersyjną ostatnią wolę swojego męża.

Widok roznegliżowanych tancerek na pewno bardzo zdziwił żałobników. Tak, mężczyzna zażyczył sobie na swoim pogrzebie... występu striptizerek!

Kuso ubrane dziewczęta ocierające się o trumnę z ciałem nieboszczyka to scena, którą ciężko wyobrazić sobie na takiej uroczystości. Zazwyczaj jest ona naturalnie kojarzona z żalem i smutkiem. Tajwanka nie wyobraża sobie jednak lepszczego sposobu na hołd dla swojego męża.

Budzące skrajne emocje wydarzenie zostało zaaranżowane przez kobietę w celu pozwolenia jej ukochanemu nasycić oczy po raz ostatni przed rozpoczęciem życia wiecznego. Jego uwielbienie dla piękna kobiecego ciała było podobno znane wśród wszystkich znajomych oraz rodziny.

Wyobrażasz sobie podobną atrakcję na swoim pogrzebie?

Tak
Nie

Wybrane dla Ciebie: